27-12-2017 15:35 25328
Ինեկոբանկը ներկայացրել է InecoMobile բանկային հավելվածի հերթական թարմացումը, որտեղ արդեն հասանելի է 24/7 ռեժիմով օնլայն տրամադրվող 1 Click վարկատեսակը:
Վարկը տրամադրվում է հաշված վայրկյանների ընթացքում, անկախ հաճախորդի գտնվելու վայրից: Հաճախորդները հնարավորություն ունեն ինքնուրույն փոփոխել վարկի գումարը՝ առաջարկված սահմանաչափի շրջանակում, ընտրել իրենց հարմար վճարման օրն ու վարկի ժամկետը։
Ըստ բանկի հաղորդագրության` հավելվածի թարմացված տարբերակում արդեն հասանելի է գաղտնաբառի փոխարեն մատնահետքով (fingerprint) հավելված մուտք գործելու հնարավորությունը, ինչն աննախադեպ է հայկական ֆինանսական հավելվածների ոլորտում: Ըստ բանկի հաճախորդների շրջանում կատարված վերջին հարցման՝ մատնահետքով հավելված մուտք գործելու հնարավորությունը ամենացանկալի թարմացումներից մեկն էր:
«Մեզ համար առաջնային է սպասարկման որակի անընդհատ բարելավումը՝ լինի դա մասնաճյուղերում, թե օնլայն եղանակով։ Նոր հնարավորությունների ավելացումներն InecoMobile-ում ուղղված են օնլայն տարբերակով ավելի հարմարավետ սպասարկմանը։ Մեր հաճախորդները կարող են մուտք գործել իրենց InecoMobile համակարգը պարզապես մատնահետքով, և ստանալ մինչև 1,500,000 ՀՀ դրամ վարկ մեկ քլիքով ցանկացած վայրից, ցանկացած օր ու ժամ»,- ասել է Ինեկոբանկի զարգացման գծով տնօրեն Արեն Նալթակյանը:
«Արդեն 21 տարի է՝ Ինեկոբանկը մատուցում է բարձրորակ բանկային ծառայություններ եւ սպասարկում ավելի քան 400 հազ. հաճախորդ՝ բանկի 24 մասնաճյուղերում: Ինեկոբանկը բանկային ծառայությունների մատուցումը հասցրել է բոլորովին այլ` բարձր մակարդակի թվային տեխնոլոգիաների ներդրման եւ զարգացման շնորհիվ»,- ընդգծել են բանկում:
Որպես վերոնշյալի ապացույց՝ Ինեկոբանկում ներկայացրել են հետեւյալ փաստերը՝
-2009-ին բանկն առաջինը Հայաստանում ներդրել է «Ապառիկ տեղում» ծրագիրը, որն ապրանքի ապառիկ գնման գործընթացը 3-4 օրից կրճատել է մինչեւ մի քանի րոպե,
-2012-ին առաջիններից մեկն է ներդրել օնլայն բենքինգ ծրագիրը, որն ապահովում է գործարքների կատարումը 24/7 ռեժիմով,
-2014-ին ստեղծել է InecoMobile հավելվածը, որն ունի ամենաշատ ներբեռնումները ֆինանսական հավելվածների շարքում:

27-12-2017 15:35 25286
Inecobank presented a regular update of the InecoMobile banking app, where 1 Click loan is available in 24/7 mode online.
The loan is provided in seconds, regardless of where the customer is located. Customers can independently change the amount of the loan within the proposed limit, choose the appropriate payment date and the loan term.
According to the bank's report, the updated version of the app already has a fingerprint access capability instead of a password, which is unprecedented in Armenian financial applications. According to the recent survey of the Bank's customers, the possibility to access a fingerprint app was one of the most desirable updates.
"It is important for us to constantly improve the quality of our services, whether it's in branches or online. New features are added to InecoMobile's more affordable online service. Our customers can access their InecoMobile system just by fingerprint and get up to 1,500,000 AMD credit, anywhere, any day and hour," said Inenbank's Development Director Areen Nalthakyan.
"For 21 years, Inecobank has been providing high-quality banking services and services over 400,000 clients in 24 branches of the bank. Inecobank has been able to provide banking services due to the introduction and development of high-tech digital technologies, "the bank said.
As evidence of the above, Inecobank has presented the following facts:
• In 2009 the Bank was the first in Armenia to introduce a "Credit in place" program, which reduced the hire-purchase of the product from 3-4 days to a few minutes,
• In 2012 it was one of the first banks to launch an online banking program, which provides transactions in 24/7 mode,
• In 2014, it made the InecoMobile application, which is the most downloaded financial applications.