16-06-2018 11:02 1776
Ձեռք բերեք բնակարան և նույն տոկոսադրույքով ստացեք սպառողական վարկ մինչև 3 միլիոն ՀՀ դրամ արժողությամբ կենցաղային տեխնիկա կամ կահույք ձեռք բերելու համար:
Հիփոթեքային վարկ (այլ պայմանները համաձայն գործող սակագնի)
• Արժույթը՝ՀՀ դրամ և ԱՄՆ դոլար
• Ժամկետը՝ մինչև 25 տարի
• Կանխավճարը՝ նվազագույնը 20%
• Հիփոթեքային վարկի ֆինանսավորումը կազմում է արդեն պատրաստի բնակարանի կամ առանձնատան գնահատված արժեքի կամ ձեռքբերման գնի (նվազագույնի) մինչև 80%-ը :
• Տոկոսադրույքը՝
ա-ԱՄՆ դոլարով`
Առաջին 3 տարվա ընթացքում՝ սկսած հաստատուն 8% տարեկան տոկոսադրույք
Մնացած 22 տարիների ընթացքում՝ բանկի տվյալ պահին գործող հաշվարկային դրույք* գումարած 4%, տարեկան վերանայվող
բ-ՀՀ դրամով`
Առաջին 3 տարվա ընթացքում՝ սկսած հաստատուն 10% տարեկան տոկոսադրույք
Նշում` *Բանկի հաշվարկային դրույքը տոկոսակիր պարտավորությունների միջին կշռված ծախսատարությունն է:
• Վարկի  ամսական մարումների և պահանջվող բոլոր այլ կանոնավոր պարտքային վճարումների հանրագումարը չպետք է գերազանցի  զուտ եկամտի 30% ԱՄՆ դոլարի դեպքում և 40% ՀՀ դրամի դեպքում:
• Անշարժ գույքի և դժբախտ պատահարներից ապահովագրությունները իրականացվում են հիմնվելով վարկի գումարի վրա:
Սպառողական վարկ (այլ պայմանները համաձայն գործող սակագնի)
• Արժույթը՝ՀՀ դրամ
• Ժամկետը՝ մինչև 6 տարի
• Տոկոսադրույքը՝ ՀՀ դրամային Հիփոթեքային վարկի տոկոսադրույքը (դոլարային հիփոթեքային վարկի դեպքում կգործի համապատասխան դրամային տոկոսադրույքը)
• Վարկի գումարը՝ մինչև 3,000,000 ՀՀ դրամ
• Տրամադրումը՝ վարկը տրամադրվում է քարտի միջոցով
• Քարտի սպասարկումը՝ անվճար
• Կանխիկացումը՝ 0% Բիբլոս Բանկի բանկոմատներում և կանխիկացման կետերում
Առաջարկը գործում է նաև Հիփոթեքային վարկերի տեղափոխման դեպքում և եթե վարկառուն  համապատասխանում է ստորև  նշված պահանջներին՝
1. Աշխատավարձը՝ զուտ ամսական աշխատավարձը պետք է կազմի նվազագույնը 400,000 ՀՀ դրամ և փոխանցվի Բիբլոս Բանկ Արմենիա
2. Վարկային պատմությունը՝ նախորդ 3 տարիների ընթացքում ընդհանուր ժամկետանց օրերի քանակը չպետք է գերազանցի 30 օրը:

16-06-2018 11:02 1630
Купите квартиру в ипотеку и получите потребительский кредит с той же процентной ставкой на покупку бытовой  техники или мебели на сумму до 3 миллионов драмов.
Ипотечный кредит (другие условия по текущему тарифу)
Валюта: AMD и USD
Срок: до 25 лет
Предоплата: минимум 20%
Финансирование ипотечного кредита составляет до 80% от цены или стоимости приобретения готового дома или квартиры.
Процентная ставка:
а) в долларах США
В течение первых 3 лет - от 8% фиксированной годовой процентной ставки
В течение оставшихся 22 лет - текущая расчетная ставка Банка * плюс 4%, ежегодно пересматриваемая
б) в драмах РА
В течение первых 3 лет - от 10 % фиксированной годовой процентной ставки
Примечание: *Расчетная ставка Банка представляет собой средневзвешенную стоимость процентных обязательств..
Общая сумма ежемесячных и любых других регулярных выплат не должна превышать 30% чистого дохода для кредитов в долларах США и 40% для кредитов в драмах.
Страхование недвижимости и от несчастных случаев осуществляются на основании суммы кредита.
Потребительский кредит (другие условия по текущему тарифу)
Валюта: AMD
Срок: до 6 лет
Процентная ставка: ставка ипотечного кредита AMD (в случае ипотечного кредита в долларах США применяется соответствующая ставка)
Сумма кредита: до 3 000 000 драмов;
Предоставление: кредит предоставляется по карте
Обслуживание карты: бесплатно
Комиссия за обналичивание составляет 0% в банкоматах Byblos Bank и других терминалах выдачи наличных
Предложение распространяется также на перевод ипотечных кредитов из других банков, если заемщик отвечает указанным требованиям:
• Зарплата, чистая месячная заработная плата должна составлять не менее 400 000 драмов и перечисляться банку Byblos Bank Armenia
• Кредитная история: Общее число просроченных дней в течение последних 3 лет не должно превышать 30 дней.