22-10-2018 12:43 11801
ցանկացած պահի կատարել արժույթի փոխարկում /ՀՀ դրամ, ԱՄՆ դոլար, եվրո/` տոկոսների պահպանման հնարավորությամբ,
կատարել ավանդի գումարի համալրում առանց սահմանափակման,
կատարել ավանդի մասնակի կամ ամբողջական հետ կանչում սկսած 91-րդ օրվանից` տոկոսների պահպանման հնարավորությամբ:
Թվարկված առավելությունների հետ մեկտեղ առաջարկվում է բարձր տոկոսադրույք` մինչև 8% տարեկան:
«Ուսումնասիրելով մեր ավանդատուների պահանջմունքները, մենք որոշեցինք առաջարկել յուրահատուկ ավանդ, որն իր մեջ կպարունակի մի քանի ավանդների արտոնություններ և հնարավորություն կընձեռի հաճախորդին ճկուն կերպով կառավարել իր խնայողությունները: Այս ավանդն առավալեգույնս բավարարում է ավանդատուների բոլոր պահանջներին», - նշեց Յունիբանկի Կոմիսիոն բիզնեսի զարգացման վարչության պետ Գառնիկ Սարգսյանը:
Գրավիչ պայմանների և բանկի հանդեպ բարձր վստահության շնորհիվ, Յունիբանկի ավանդները ամենապահանջվածներից են շուկայում: 2018թ.-ի հունիսի 30-ի դրությամբ Յունիբանկի ավանդների ծավալը գերազանցել է 137.4 մլրդ ՀՀ դրամը:

to make any currency conversion / AMD, USD, euro / with the possibility of maintaining interest,
to make a partial or complete withdrawal of the deposit starting from the 91st day with the possibility of maintaining interest.
Together with the listed advantages, high interest rates are offered -up to 8% per annum.
"Having studied the needs of our depositors, we decided to offer a unique deposit, which will include the privileges of several deposits and will give the client the opportunity to flexibly manage his/her savings. This deposit satisfies all the requirements of the depositors ", said Garnik Sargsyan, Head of Unibank Corporate Business Development Department.
Due to attractive conditions and high trust in the bank, Unibank's deposits are one of the most demanded in the market. As of June 30, 2018 the volume of deposits of Unibank exceeded 137.4 billion drams.