22-10-2018 12:43 11801
ցանկացած պահի կատարել արժույթի փոխարկում /ՀՀ դրամ, ԱՄՆ դոլար, եվրո/` տոկոսների պահպանման հնարավորությամբ,
կատարել ավանդի գումարի համալրում առանց սահմանափակման,
կատարել ավանդի մասնակի կամ ամբողջական հետ կանչում սկսած 91-րդ օրվանից` տոկոսների պահպանման հնարավորությամբ:
Թվարկված առավելությունների հետ մեկտեղ առաջարկվում է բարձր տոկոսադրույք` մինչև 8% տարեկան:
«Ուսումնասիրելով մեր ավանդատուների պահանջմունքները, մենք որոշեցինք առաջարկել յուրահատուկ ավանդ, որն իր մեջ կպարունակի մի քանի ավանդների արտոնություններ և հնարավորություն կընձեռի հաճախորդին ճկուն կերպով կառավարել իր խնայողությունները: Այս ավանդն առավալեգույնս բավարարում է ավանդատուների բոլոր պահանջներին», - նշեց Յունիբանկի Կոմիսիոն բիզնեսի զարգացման վարչության պետ Գառնիկ Սարգսյանը:
Գրավիչ պայմանների և բանկի հանդեպ բարձր վստահության շնորհիվ, Յունիբանկի ավանդները ամենապահանջվածներից են շուկայում: 2018թ.-ի հունիսի 30-ի դրությամբ Յունիբանկի ավանդների ծավալը գերազանցել է 137.4 մլրդ ՀՀ դրամը:

dca7026ca7ccbf5ef31568c61fd1614d
снимать деньги частично или полностью со вклада, начиная с 91-го дня, с возможностью сохранения процентов.
Вместе с перечисленными преимуществами предлагаются высокие процентные ставки - до 8% годовых.
«Изучив потребности наших вкладчиков, мы решили предложить уникальный депозит, который будет включать в себя привилегии нескольких депозитов и предоставит клиенту возможность гибко управлять своими сбережениями. Этот депозит удовлетворяет всем требованиям вкладчиков», - сказал Гарник Саргсян, руководитель департамента корпоративного развития Юнибанка.
Из-за привлекательных условий и высокого доверия к банку, вклады Юнибанка являются одними из самых востребованных на рынке. По состоянию на 30 июня 2018 года объем депозитов Юнибанка превысил 137,4 млрд. драмов.