ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը իր հաճախորդների և Հայաստան ժամանող քաղաքացիների հարմարավետության բարձրացման նպատակով՝ «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանի ժամանման սրահում տեղադրել է ժամանակակից բանկոմատ:
Այսուհետ, Բանկի հաճախորդներն ու Հայաստանում վայրէջք կատարող քաղաքացիները կունենան հնարավորություն կատարել իրենց բանկային գործարքները անմիջապես օդանավակայանում տեղադրված բանկոմատի միջոցով:
Օգտագործելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի նոր բանկոմատը, կարող եք օգտվել հետևյալ ծառայություններից.
- քարտի մնացորդի հարցում,
- գումարի կանխիկացում
- սեղմ քաղվածքի ստացում,
- քարտից քարտ փոխանցումներ ցանկացած Visa և Mastercard քարտերին` թողարկված ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի կողմից
- կոմունալ վճարումներ
- քարտի PIN-ի փոփոխություն
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը նախատեսում է հետագայում ևս ընդլայնել իր բանկոմատների ցանցը, ինչպես Երեւանում, այնպես էլ Հայաստանի մարզերում`2019 թ. ավարտին թիվը հասցնելով մինչև 200-ի:

05-02-2019 16:35 2362
In order to increase the comfort of its customers and citizens arriving in Armenia, VTB Bank (Armenia) installed a modern ATM in the arrival hall of the RA Zvartnots International Airport.
From now on, Bank customers and citizens arriving in Armenia will be able to carry out their banking operations directly at the airport, immediately after landing in Armenia - through an installed ATM.
Using the new ATM of VTB Bank (Armenia), you can use the following services:
• request card balance,
• receiving cash
• getting short statements,
• transfers from a card to any Visa card and MasterCard card issued by VTB Bank (Armenia),
• communal payments,
• changing the PIN of the card,
VTB Bank (Armenia), plans to expand its ATM network even more, both in Yerevan and in the regions of Armenia, with the aim of bringing their number to 200 by the end of 2019.