08-04-2019 17:32 3106
Ապրիլի 4-ին կայացավ ՙՀայբիզնեսբանկ՚ ՓԲԸ մասնաճյուղային ցանցի համար հայտարարված մոտիվացիոն մրցույթի ամփոփումը:
Հայբիզնեսբանկից փոխանցում են, որ մրցույթը հայտարարվել էր բանկի կողմից մատուցվող ՙABB-Ոսկի Հավելյալ՚ վարակատեսակի գծով ամենաշատ վաճառքն ըստ քանակի և ըստ գումարի իրականացնելու համար:
Հայբիզնեսբանկի ղեկավարությունն այս անգամ ևս խրախուսեց այն մասնաճյուղին, որն առավել ակտիվ է մասնակցել աշխատանքային գործընթացին՝ գրանցելով լավագույն արդյունքը:
ՙ Խրախուսական երկու մրցանակների շահող դարձած բանկի ՙԱրթիկ՚ մասնաճյուղին հանդիսավոր կերպով հանձնվեցին հավաստագրերը՝ նշված վարկատեսակի վաճառքի գծով լավագույն արդյունքն ապահովելու համար:
ՙՀայբիզնեսբանկ՚ ՓԲԸ-ի կարևորագույն արժեքներից մեկը թիմային աշխատանքն է, ինչով պայմանավորված բանկը կարևորում է աշխատակիցների ներդաշնակությունն ու համախմբվածությունը՝ հօգուտ ընդհանուր արդյունքի:
Լինելով շուկայի առաջատար ֆինանսական հաստություններից մեկը՝ բանկը վստահ է, որ իր հաջողության գրավականը հանդիսանում են նաև աշխատակիցները, ովքեր իրենց աշխատանքով կնպաստեն բանկի կողմից որդեգրած նպատակների իրագործմանը՚,-տեղեկացնում են Հայբիզնեսբանկից:

08-04-2019 17:32 3056
On April 4, the results of motivation contest announced for branch network of CJSC ARMBUSINESSBANK were summed up.
The competition was announced for the best sale in terms of number and amount of the Bank’s “ABB-Gold Extra” loan product.
This time as well the branch, which was most actively involved in the labor process and showed the best result was encouraged by the Bank management.
ARTIK branch, the winner of two incentive prizes, was awarded certificates for ensuring the best sales results for this credit product.
ARMBUSINESSBANK CJSC sees teamwork as one of its most important values. Highly ascribed to this, the Bank underlines the importance of harmony and cohesion of its employees in favor of a common result.
Being one of the leading financial institutions of the market, the Bank is confident that its employees act as a key guarantee to its success, who will contribute to the realization of the Bank’s goals with their work.