18-04-2019 14:00 3504
Կոնվերս բանկում ամփոփել են գարնանային տոների կապակցությամբ անցկացված մրցույթի արդյունքները: Մրցույթի շրջանակում՝ մարտի 8-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը, բանկն իր Woman’s քարտապաններին առաջարկել էր կատարել անկանխիկ գործարքներ, կուտակել գարնանային միավորներ և մեկնել Շրի Լանկա՝ 8 օրյա ուղևորության (ուղեգիրը՝ նախատեսված 2 անձի համար):
Բանկից փոխանցում են, որ մրցույթի արդյունքով, առավելագույն քանակով գարնանային միավորներ հավաքած քարտապանից բացի, Շրի Լանկայում հանգստանալու հնարավորություն են ստացել նաև միավորների քանակով երկրորդ և երրորդ հորիզոնականները զբաղեցրած հաճախորդները: Նրանց ուղեգրերը տրամադրվել են համապատասխանաբար 50 և 30 տոկոս զեղչով:
«Գարնանային տոների կապակցությամբ հայտարարված անկանխիկ գործարքների խրախուսման ակցիայի ընթացքում, նախորդ տարվա համեմատ, զգալիորեն աճել է բանկի Woman’s քարտապանների կողմից անկանխիկ գործարքների ծավալը՝ կազմելով ընդհանուր գործարքների 52 տոկոսը: Զգալիորեն աճել է նաև Woman’s քարտերի, ինչպես նաև քարտատեսակով վարկային սահմանաչափի նկատմամբ պահանջարկը», - ասել է Կոնվերս բանկի Մարքեթինգի բաժնի պետ Կարինա Վոլկովան:
Նա նշել է, որ ներկայում Կոնվերս բանկը, Վիզա միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի հետ գործակցության շրջանակում, իրականացնում է հերթական լոյալության ակցիան՝ #ՎիզաԴեպիԵվրոպա, որի շրջանակում, կատարելով անկանխիկ գնումներ և հավաքելով աստղեր, բանկի հաճախորդներից 10-ը կստանա Եվրոպայում հանգստանալու հնարավորություն:

18-04-2019 14:00 3503
Конверс Банк подвел итоги конкурса «Весенние каникулы». Банк предложил держателям женских карт совершать безналичные операции с 8 марта по 7 апреля, набирать Spring баллы и выиграть 8-дневную поездку на двоих в Шри-Ланку.
Помимо первого победителя конкурса, набравшего наибольшее количество Spring баллов, второй и третий победители получат возможность провести свой отпуск в Шри-Ланке со скидкой 50% и 30% соответственно.
«В связи с проведением кампании по продвижению безналичных операций в весенние каникулы количество безналичных операций, совершенных держателями женских карт Банка, значительно возросло по сравнению с прошлым годом и составило 52% от общего количества безналичных операций. Потребность в женских картах и ​​кредитный лимит по последним также заметно выросли», - сказала Карина Волкова, руководитель отдела маркетинга Конверс Банка.
Она также сообщила, что Конверс Банк в настоящее время проводит совместную кампанию лояльности VISA #VisaToEurope, и 10 топ-клиентам Банка, совершившим наибольшее количество онлайн-покупок и собравшим наибольшее количество звезд, будет предоставлена ​​возможность провести свой отпуск в Европе.