18-04-2019 14:00 3504
Կոնվերս բանկում ամփոփել են գարնանային տոների կապակցությամբ անցկացված մրցույթի արդյունքները: Մրցույթի շրջանակում՝ մարտի 8-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը, բանկն իր Woman’s քարտապաններին առաջարկել էր կատարել անկանխիկ գործարքներ, կուտակել գարնանային միավորներ և մեկնել Շրի Լանկա՝ 8 օրյա ուղևորության (ուղեգիրը՝ նախատեսված 2 անձի համար):
Բանկից փոխանցում են, որ մրցույթի արդյունքով, առավելագույն քանակով գարնանային միավորներ հավաքած քարտապանից բացի, Շրի Լանկայում հանգստանալու հնարավորություն են ստացել նաև միավորների քանակով երկրորդ և երրորդ հորիզոնականները զբաղեցրած հաճախորդները: Նրանց ուղեգրերը տրամադրվել են համապատասխանաբար 50 և 30 տոկոս զեղչով:
«Գարնանային տոների կապակցությամբ հայտարարված անկանխիկ գործարքների խրախուսման ակցիայի ընթացքում, նախորդ տարվա համեմատ, զգալիորեն աճել է բանկի Woman’s քարտապանների կողմից անկանխիկ գործարքների ծավալը՝ կազմելով ընդհանուր գործարքների 52 տոկոսը: Զգալիորեն աճել է նաև Woman’s քարտերի, ինչպես նաև քարտատեսակով վարկային սահմանաչափի նկատմամբ պահանջարկը», - ասել է Կոնվերս բանկի Մարքեթինգի բաժնի պետ Կարինա Վոլկովան:
Նա նշել է, որ ներկայում Կոնվերս բանկը, Վիզա միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի հետ գործակցության շրջանակում, իրականացնում է հերթական լոյալության ակցիան՝ #ՎիզաԴեպիԵվրոպա, որի շրջանակում, կատարելով անկանխիկ գնումներ և հավաքելով աստղեր, բանկի հաճախորդներից 10-ը կստանա Եվրոպայում հանգստանալու հնարավորություն:

18-04-2019 14:00 3505
Converse Bank has finalized the results of the Spring Holidays contest. The Bank had proposed its Woman’s cardholders to make noncash transactions from March 8 to April 7, collect Spring points and win an 8-day trip for 2 to Sri Lanka.
Apart from the first top winner of the contest having collected the most Spring points, the second and third top winners will get an opportunity to spend their vacation in Sri Lanka at 50% and 30% discount accordingly.
Due to the noncash transactions promotion campaign during the spring holidays, the amount of noncash transactions made by the Woman’s cardholders of the Bank grew considerably as compared to the past year and took 52% of total noncash transactions. The demand for Woman’s cards and credit limit on the latter has also grown notably,” Karina Volkova, Head of Marketing Unit of Converse Bank stated.
She also informed that Converse Bank is currently carrying on a VISA co-branded loyalty campaign #VisaToEurope, and the 10 top customers of the Bank making the most online purchases and collecting the largest number of Stars will be given a chance to spend their vacation in Europe.