29-04-2019 23:35 3036
IDBank-ի Էջմիածնի մասնաճյուղը Խորենացի 16 հասցեում։ Այն հերթականն է Բանկի նորարար, ժամանակակից ոճով մասնաճյուղերից: Այստեղ ստեղծված են բոլոր պայմանները հաճախորդներին բարձրակարգ սպասարկում ապահովելու համար, իսկ նորարար միջավայրն ու տեխնոլոգիական լուծումներն էլ ավելի հաճելի կդարձնեն այցելությունը Բանկ:
Բացման արարողությանը ներկա էին ՀՀ ԿԲ ներկայացուցիչներ, Բանկի Խորհրդի նախագահ Վարտան Դիլանյանը, Խորհրդի և Վարչության անդամներ, գործարարներ և հաճախորդներ:
IDBank-ի Վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանի խոսքով IDBank-ն այս տարվա ընթացքում պատրաստվում է բացել ու վերաբացել նվազագույնը ևս երկու մասնաճյուղ.
«Էջմիածնի մասնաճյուղի վերաբացումը նպատակ ունի այս տարածաշրջանում շեշտադրել մեր ներկայությունն ու հաճախորդներին առաջարկել նոր որակի սպասարկում՝ նորարար, առավել հարմարավետ պայմաններում: Կարևորելով հաճախորդների հարմարավետությունն ու գոհունակությունը՝ մենք արդեն իսկ գործարկել ենք կատարելագործված Online-Banking (IDBanking) համակարգը, որը հնարավորություն է տալիս օգտվել արդիականացված ծառայությունների լայն շրջանակից՝ առավել հարմար եղանակով և գործարքներ կատարել առանց Բանկ այցելելու»,- նշել է Մհեր Աբրահամյանն ու խոստացել, որ Բանկն առաջիկայում հանդես կգա այլ նորույթներով:
Էջմիածնի մասնաճյուղում գործում է նաև IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի, որով շաբաթական 7 օր, 24 ժամ կարելի է օգտվել 200-ից ավելի ծառայություններից՝ կանխիկի մուտքագրում/ ելքագրում, հաշիվների համալրում, կոմունալ վճարումներ և այլն:
IDBank-ն ունի 13 մասնաճյուղ, որոնք գործում են Երևանում, Գյումրիում, Վանաձորում, Էջմիածնում, Աբովյանում և Գավառում:
IDBank-ը, շարունակաբար կատարելագործելով մասնաճյուղային ցանցն ու միաժամանակ ձգտելով թվայնացնել մատուցվող ծառայությունները, նպատակ ունի գոհացնել բոլոր հաճախորդներին ՝ թե իրական շփումը, թե թվային սպասարկումը գնահատողներին:

29-04-2019 23:35 3037
Филиал IDBank-а в Эчмиадзине открылся по адресу Хоренаци, 16. Это очередной из инновационных филиалов Банка в современном стиле. Здесь созданы все условия для предоставления клиентам высококачественного обслуживания, а инновационная и технологические решения сделают посещение в Банк более приятным.
На церемонии открытия присутствовали представители Центрального банка Армении, председатель Совета IDBank-а Вартан Диланян, члены Правления и Совета, бизнесмены и клиенты.
По словам председателя Правления IDBank-а Мгера Абраамяна, в этом году IDBank планирует открыть и возобновить как минимум еще два филиала:
''Открытие филиала в Эчмиадзине направлено на акцентирование нашего присутствия в этом регионе и на предоставление клиентам нового качественного обслуживания в инновационных, более комфортных условиях. Подчеркивая важность удобства и удовлетворенности клиентов, мы уже запустили улучшенную систему Online-Banking (IDBanking). Это дает возможность использовать широкий спектр модернизированных услуг наиболее удобным способом и совершать транзакции без посещения в банк'', - сказал Мгер Абрaамян и пообещал, что в ближайшее время Банк объявит об иных инновациях.
В филиале Эчмиадзин также есть зона обслуживания IDBanking 24/7, которая позволяет семь дней в неделю, 24 часа в сутки пользоваться более чем 200 услугами: введение/выведение наличных сумм, пополнение счетов, погашение кредитов, коммунальные платежи и т. д.
В настоящее время филиальная сеть IDBank насчитывает 13 филиалов, которые действуют в Ереване, Гюмри, Ванадзоре, Эчмиадзине, Абовяне и Гаваре.
IDBank, постоянно совершенствуя свою филиальную сеть и в то же время цифровизируя свои услуг, стремится удовлетворить всех клиентов: как ценящих реальное общение, так и тех, кто предпочитает цифровое обслуживание.