29-04-2019 23:35 3036
IDBank-ի Էջմիածնի մասնաճյուղը Խորենացի 16 հասցեում։ Այն հերթականն է Բանկի նորարար, ժամանակակից ոճով մասնաճյուղերից: Այստեղ ստեղծված են բոլոր պայմանները հաճախորդներին բարձրակարգ սպասարկում ապահովելու համար, իսկ նորարար միջավայրն ու տեխնոլոգիական լուծումներն էլ ավելի հաճելի կդարձնեն այցելությունը Բանկ:
Բացման արարողությանը ներկա էին ՀՀ ԿԲ ներկայացուցիչներ, Բանկի Խորհրդի նախագահ Վարտան Դիլանյանը, Խորհրդի և Վարչության անդամներ, գործարարներ և հաճախորդներ:
IDBank-ի Վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանի խոսքով IDBank-ն այս տարվա ընթացքում պատրաստվում է բացել ու վերաբացել նվազագույնը ևս երկու մասնաճյուղ.
«Էջմիածնի մասնաճյուղի վերաբացումը նպատակ ունի այս տարածաշրջանում շեշտադրել մեր ներկայությունն ու հաճախորդներին առաջարկել նոր որակի սպասարկում՝ նորարար, առավել հարմարավետ պայմաններում: Կարևորելով հաճախորդների հարմարավետությունն ու գոհունակությունը՝ մենք արդեն իսկ գործարկել ենք կատարելագործված Online-Banking (IDBanking) համակարգը, որը հնարավորություն է տալիս օգտվել արդիականացված ծառայությունների լայն շրջանակից՝ առավել հարմար եղանակով և գործարքներ կատարել առանց Բանկ այցելելու»,- նշել է Մհեր Աբրահամյանն ու խոստացել, որ Բանկն առաջիկայում հանդես կգա այլ նորույթներով:
Էջմիածնի մասնաճյուղում գործում է նաև IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի, որով շաբաթական 7 օր, 24 ժամ կարելի է օգտվել 200-ից ավելի ծառայություններից՝ կանխիկի մուտքագրում/ ելքագրում, հաշիվների համալրում, կոմունալ վճարումներ և այլն:
IDBank-ն ունի 13 մասնաճյուղ, որոնք գործում են Երևանում, Գյումրիում, Վանաձորում, Էջմիածնում, Աբովյանում և Գավառում:
IDBank-ը, շարունակաբար կատարելագործելով մասնաճյուղային ցանցն ու միաժամանակ ձգտելով թվայնացնել մատուցվող ծառայությունները, նպատակ ունի գոհացնել բոլոր հաճախորդներին ՝ թե իրական շփումը, թե թվային սպասարկումը գնահատողներին:

29-04-2019 23:35 2929
IDBank's new branch reopening took place. It is one of the Bank's innovative, modern-style branches. All the conditions here are made to provide customers with high quality service, while the innovative environment and technology solutions will make the visit to the Bank more enjoyable.
Representatives of the Central Bank of Armenia, Chairman of the Counsil of IDBank Vartan Dilanyan, Board members and members of the Counsil, businessmen and customers were present at the opening ceremony.
According to IDBank Chairman of the Management Board Mher Abrahamyan, IDBank is going to open and reopen at least two other branches this year.
"Reopening of the Ejmiatsin branch aims to promote our presence in this region and offer customers new quality service in innovative, more comfortable conditions. Emphasizing the importance of customer convenience and satisfaction, we have already launched the improved Online-Banking (IDBanking) system. It gives an opportunity to use a wide range of modernized services in the most convenient way and make transactions without visiting the Bank", said Mher Abrahamyan and promised that the Bank will come up with other innovations soon.
Ejmiatsin branch also has IDBanking 24/7 service zone, which allows seven days a week, 24 hours a day, to use more than 200 services: cash in /out, replenishment of accounts, utility payments, etc.
IDBank has 13 branches operating in Yerevan, Gyumri, Vanadzor, Ejmiatsin, Abovyan and Gavar.
IDBank, continuously improving its branch network and at the same time striving for service digitalization, aims to satisfy all those customers, who appreciate both true communication and digital service.