09-08-2019 21:00 2561
Կոնվերս Բանկում ամփոփել են #ՎիզաԴեպիԵվրոպա (# VisaToEurope) ակցիայի արդյունքները: Visa միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի հետ գործակցության շրջանակում իրականացված ակցիայի 10 հաղթողները իրենք են որոշել, թե եվրոպական 10-ը քաղաքից որտեղ են անցկացնելու հանգիստը:
«Սա Հայաստանում անկանխիկ գործարքների խթանման նպատակով իրականացված աննախադեպ ակցիա էր , որի արդյունքում Բանկի ՊՕՍ տերմինալներով առավելագույն անկանխիկ վճարումներ իրականացրած Visa քարտապանները որպես նվեր ստացան Փարիզ, Բարսելոն, Լիսաբոն, Բուդապեշտ, Պրահա, Հռոմ, Վիենա, Աթենք, Ամստերդամ, Բեռլին ուղեգիր (յուրաքանչյուրը՝ երկու անձի համար): Տուրիստական ուղղությունները որոշեցին հենց հաղթողները»,
- ասել են Բանկում:
Նշվել է նաև, որ ակցիայի արդյունքում Կոնվերս Բանկի Visa քարտատեսակներով անկանխիկ գործարքների աճը կազմել է ավելի քան 33 տոկոս:

09-08-2019 21:00 2562
Конверс Банк завершает обобщение итогов акции # VisaToEurope. В рамках акций, проведенной в рамках партнерства с международной платежной системы Visa, 10 победителей акции определили город среди 10 городов в Европе, где они планируют провести свой отпуск.
«Это было беспрецедентной акцией, направленной на развитие безналичных операций, в результате которой держатели карт Visa Банка, которые произвели максимальное количество платежей через POS-терминалы Банка, получили в подарок путевки в Париж, Барселону, Лиссабон, Будапешт, Прагу, Рим, Вену, Афины, Амстердам, Берлин (каждый на два лица). Туристические направления были выбраны самими победителями," -говорится в сообщении Банка.
Было также отмечено, что в результате акции рост безналичных сделок по картам Конверс Банка Visa составил более 33 процентов.