30-11--0001 04:00 2075
Անելիք Բանկը՝ «Երևան Սիթի», «Նատալի Ֆարմ», «Վեգա Ուորլդ» խանութների ցանցի, «Թրևելեր Քլաբ»-ի հետ համատեղ գործարկել է «Առատ գնումներ» վարկատեսակը։
Բանկի հրապարակման համաձայն` վարկատեսակը հնարավորություն է ընձեռում ստանալ շահավետ վարկեր՝ վերոնշյալ ցանցում գնումներ կատարելու համար։
Անելիք Բանկի հաճախորդները կարող են վարկը ստանալ ընդամենը վարկարժանության գնահատականի ապահովվածությամբ, սկսած 17 % տարեկան տոկոսադրույքից, 6-36 ամիս մարման ժամկետով: Բանկի հաճախորդները հնարավորություն կունենան ստանալ 50 000-700 000 դրամ վարկ՝ բանկի եւ ցանցի կողմից թողարկված համատեղ քարտի միջոցով։
Վարկի դիմումը հնարավոր է ներկայացնել ինչպես բանկի մասնաճյուղերում ,այնպես էլ «Երեւան Սիթի» սուպերմարկետներում տեղակայված վաճառքի կետերում։
«Անելիք Բանկը մշտապես բարելավում է իր մատուցած ծառայությունները՝ դրանք հնարավորինս համապատասխանեցնելով հաճախորդների պահանջներին:
Մենք շատ ուրախ ենք այս համատեղ ծրագրի մեկնարկի կապակցությամբ, որի շրջանակներում ե՛ւ տրամադրում ենք վարկեր մատչելի պայմաններով, ե՛ւ խթանում ենք անկանխիկ գնումները»,- ասել է Անելիք Բանկի վարչության նախագահի տեղակալ-բիզնեսի զարգացման գծով տնօրեն Հայկ Մկրտչյանը:

30-11--0001 04:00 2074
Анелик Банк совместно с сетями магазинов «Ереван Сити», «Натали Фарм», «Вега Уорлд» и «Тревел Клуб» начал предоставлять новый вид кредита «Большие покупки» - выгодный кредит на покупки в вышеуказанных сетях.
Клиенты Банка могут получить кредит только при наличии оценки их кредитоспособности, по годовой процентной ставке от 17 % со сроком погашения 6-36 месяцев. Также они смогут приобрести в кредит сумму в 50 000-700 000 драмов с помощью карточки, выпущенной банками и сетями совместно.
Заявление на получение кредита можно оформить как в филиале банка, так и и в пунктах продажи, размещенных в супертмаркетах “Ереван Сирти” «Анелик Банк всегда совершенствует предлагаемые им услуги с целью приведения их в соответствие с требованиями клиентов. Мы рады запуску этой совместной программы в ранках которой мы предоставляем кредиты по доступным условиям и поощряем покупки безналичным путем”, - сказал Айк Мкртчян, заместиитель администрации президента Банка и директор по развитию бизнеса.