«Beeline-ը շարունակում է հոգ տանել հաճախորդների հարմարավետության մասին` ձգտելով առաջարկել առավելագույնս ձեռնտու գներ և պարզ ու հարմար պայմաններ: Հավատարիմ մնալով մեր նպատակին մենք մշտապես ընդլայնում ենք մեր գործընկերների ցանկը և ձգտում ենք անել, այնպես, որ վարկավորման պայմանները շուկայում լինեն առավելագույնս մրցունակ, իսկ ձևակերպման գործընթացը արագ և հարմարավետ», – նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ յուրաքանչյուր ամիս Beeline-ի գրասենյակներից ուղարկվում է ավելի քան 4500 հարցում ապառիկ պայմաններով սարքավորումներ ձեռք բերելու համար: «ԻՆԵԿՈԲԱՆԿ»-ի կողմից տրամադրվող ապառիկից կարելի է օգտվելBeeline վաճառքի և սպասարկման բոլոր գրասենյակներում:
Ներկայումս, Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում ապառիկ պայմաններով սարքավորումներ կարելի է ձեռք բերել հետևյալ բանկերի միջոցով՝ Յունիբանկ, ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկ, ԻՆԵԿՈԲԱՆԿ:

«Beeline продолжает заботиться о комфорте своих клиентов, стремясь обеспечить им самые выгодные цены и простые и удобные условуия. Сохраняя верность нашей цели, мы всегда расширяем список наших партнеров и стремимся к тому, чтобы сделать наши условия кредиотования самыми конкурентоспособными на рынке, а процесс оформления - быстрым – удобным», – отметил главный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что каждый месяц Beeline осуществляет более чем 4500 запросов для приобретения оборудования в кредит. Кредитом «ИНЕКОБАНК» можно пользоваться во всех офисах продажи и обслуживания Beeline.
На данный момент там можно приобрести оборудование в кредит с помощью следующих банков: ЮНИБАНК, АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛЬ БАНК, ИНЕКОБАНК.