20-07-2017 11:45 2290
Beeline-ը հայտնում է, որ ավարտվել են բանակցությունները քաղաքապետարանի և այլ շահագրգիռ կողմերի հետ՝ կարճ հաղորդագրությունների միջոցով կայանատեղի վճարի չափի փոփոխության շուրջ։
Բաժանորդների համար հնարավոր թանկացումից խուսափելու նպատակով ընկերության կողմից ընդունվել է վճարման նոր կարգ։ Ըստ այդմ՝ օգոստոսի 1-ից սահմանվելու է մեկ հաղորդագրություն ուղարկելու համար նվազագույն հնարավոր վճար ՝ 2 դրամի չափով։
Այսուհետև Beeline-ի բաժանորդները մեքենան կայանելիս վճարելու են 102 կամ 502 դրամ։ Ընկերությունն իր կողմից ձգտել է անել ամեն ինչ, որպեսզի վճարի կարգի փոփոխությունը չկատարվի ի վնաս բաժանորդների և այս ծառայությունը մնա պարզ և հարմար մեր բաժանորդների համար։

Beeline сообщает о завершении переговоров с муниципалитетом и другими заинтересованными сторонами, об изменении суммы платежа за парковку через SMS-сообщения.
С целью избежания абонентов возможного повышения стоимости порковки, компания установила новый порядок оплаты. Соответственно, с 1 августа будет установлена возможная минимальная плата за отправку одного сообщения в размере 2 драмов.
Отныне абоненты Beeline за парковку автомобиля будут платить 102 или 502 драмов. Компания стремится сделать все возможное, чтобы изменения в оплате не были в ущерб клиентам и данная услуга оставалась простой и удобной для наших клиентов.