17-08-2017 15:23 2619
Բժշկական հաստատությունների աշխատակիցներին Յունիբանկն առաջարկում է հատուկ մշակված վարկային քարտեր «U-Doctor»` շահավետ պայմաններով: Քարտով տրամադրվող վարկի գումարը, կախված հաճախորդի զբաղեցրած պաշտոնից, կազմում է 500 000 - 2,5 մլն ՀՀ դրամ, ժամկետը` մինչև 24 ամիս, երկարաձգման հնարավորությամբ: Վարկային գծի տոկոսադրույքը կազմում է 16% տարեկան, որը հաշվարկվում է միայն օգտագործված գումարի նկատմամբ: Քարտի տրամադրումը և վարկային հաշվի սպասարկումն իրականացվում է անվճար:
Ինչպես հայտնում են finagent.am-ին Յունիբանկից, քարտը կարելի է ձևակերպել` դիմելով Յունիբանկի ցանկացած մասնաճյուղ և ներկայացնելով միայն անձնագիր, սոցիալական քարտ և տեղեկանք աշխատավայրից: Վարկային հայտի վերաբերյալ որոշումը կայացվում է ընդամենը մեկ աշխատանքային օրվա ընթացքում, հաճախորդի կողմից փաստաթղթերը ներկայացնելուց հետո: Հիմնական պարտադիր պայմաններից մեկը հաճախորդի բացասական վարկային պատմության բացակայությունն է:
Առավելագունս արագ և պարզ` հենց այսպես կարելի է նկարագրել սպառողական վարկերի և քարտային վարկերի տրամադրման գործընթացը Յունիբանկում: Յունիբանկը ֆիզիկական անձանց վարկավորման ծավալներով հայաստանյան առաջատար բանկերի թվում է և առաջարկում է շահավետ պայմաններ ինչպես ապառիկ վարկավորման, այնպես էլ` կանխիկ և քարտային վարկերի դեպքում:

ЮНИБАНК предлагает сотрудникам медицинских учреждений специально разработанные кредитные карты «U-Doctor» на льготных условиях. Сумма кредита, выданного карточкой, зависит от позиции клиента, составляя 500 000 - 2,5 миллиона драмов со сроком погашения до 24 месяцев. Процентная ставка по кредитным линиям составляет 16% годовых, которая рассчитывается только для использованной суммы. Выдача карты и обслуживание кредитных счетов бесплатны.
Как сообщает пресс-служба ЮНИБАНКА сайту finagent.am, карту можно оформлять, обращаясь в любой филиал ЮНИБАНКА и представляя только паспорт, социальную карту и справку с места работы. Решение по заявке на кредит принимается в течение одного рабочего дня после того, как клиент представляет документы. Одной из основных предпосылок является отсутствие отрицательной кредитной истории клиента.
Самое главное - быстро и четко описать процесс предоставления потребительских кредитов и кредитных карт в Юнибанке. ЮНИБАНК является одним из ведущих банков Армении по кредитованию физических лиц и предлагает выгодные условия для кредитования, денежных и карточных кредитов.