Օգոստոսի 19-ին` Կոնվերս Բանկի հովանավորությամբ, Ենոքավանում տեղի է ունեցել Yell Extreme Park-ի հիմնադրման երկրորդ տարեդարձին նվիրված տոնական միջոցառում:
Միջոցառման շրջանակներում հյուրերը հնարավորություն են ստացել օգտվել զիփլայնից ու հսկայական ճոճարաններից, ինչպես նաև՝ թռչել պարապլանով, մասնակցել էքստրեմալ խաղերի։ Իսկ տոնակատարությունն ավարտվել է համերգային ծրագրով, որի ընթացքում ելույթներով հանդես են եկել DJ Բիթմանը, Արամ MP3-ը, P5P խումբն ու «Նեմրա» ռոք խումբը: Իր Սթենդ ափ շոուն է ներկայացրել Հայկ Պետրոսյանը:
Տոնական միջոցառման շրջանակներում հյուրերին անակնկալ էր պատրաստել նաև Կոնվերս Բանկը` պարգևներ սահմանելով Գլխավոր հովանավորի հայտարարած մրցույթում հաղթողների համար: Բացի այդ, մրցույթում մրցանակային տեղեր զբաղեցրածների համար նվեր էր նախապատրաստել Yell Extreme Park-ը` նրանց նվիրելով զիփլայնից անվճար օգտվելու քարտեր:

22-08-2017 11:10 2701
19 августа под эгидой Конверс Банка в Йенокаване состоялось торжественное мероприятие, посвященное второй годовщине Yell Extreme Park.
В рамках мероприятия гостям была предоставлена возможность использовать зиплайн и огромные качели, а также летать с парапланом и участвовать в экстремальных играх. Празднование завершилось концертной программой, в ходе которой выступали DJ Beatman, Aram MP3, P5P и группа «Nemra». Айк Петросян представил свое шоу «Stand up».
В рамках праздничного мероприятия гостям также сделали сюрприз, подготовленный Конверс Банком, вручая награды победителям конкурса Генерального спонсора. Кроме того, Yell Extreme Park подготовил подарок для призеров в конкурсе, подарив им карты для бесплатного использования зиплайна.