27-10-2017 17:52 2387
Ըստ բանկի հաղորդագրության` ակցիայի արդյունքում ձեռք բերված քարտերով առավել մեծ ծավալի գործարքներ կատարած 5 հաճախորդներ պարգեւատրվել են ոսկու ձուլակտորներով: 1-ին տեղ զբաղեցրած հաճախորդին տրամադրվել է 10-գրամանոց, 2-րդ տեղը զբաղեցրածին՝ 5-գրամանոց ձուլակտոր, իսկ 3-5-րդ տեղերը զբաղեցրածներին՝ 1-գրամանոց երկուական ոսկու ձուլակտոր։
«Սա հերթական հաճելի անակնկալն է, որն Անելիք Բանկը մատուցեց իր հաճախորդներին։ Մեր հաճախորդները, մատչելի սակագներով միջազգային վճարային համակարգի պլաստիկ քարտեր ձեռք բերելուց բացի, հնարավորություն ունեցան օգտվել զեղչերից անկանխիկ գնումներ կատարելիս, իսկ ակցիայի արդյունքում 5 հաջողակներ ստացան նաեւ ոսկու ձուլակտորներ»,- նշել է Անելիք Բանկի մանրածախ բիզնեսի գծով տնօրեն Վարդան Գևորգյանը:
Ակցիան անցկացվել էր հունիսի 21-ից հոկտեմբերի 15-ը ներառյալ, բանկի Maestro/Cirrus, MasterCard Standart, MasterCard Gold, Visa Gold Hotel Express միջազգային պլաստիկ քարտեր ձեռք բերած հաճախորդների շրջանում:

27-10-2017 17:52 2388
Согласно пресс-релизу банка, 5 клиентов, совершивших транзакции с картами, полученными в результате акции, в крупных размерах, получили золотые слитки. Клиент, занявший первое место, получил 10-граммовый золотой слиток, клиент, занявший второе место, получил 5-граммовый золотой слиток, а те, кто заняли с 3 по 5 места, получили два 1-граммовых золотых слитка.
«Это очередной приятный сюрприз, который Банк Анелик предоставил своим клиентам. Наши клиенты, помимо приобретения пластиковых карт международной платежной системы по доступным ценам, имели возможность воспользоваться скидками при совершении безналичных платежей, и в результате акции 5 счастливых клиентов также получили золотые слитки », - сказал директор розничного бизнеса Банка Анелик Вардан Геворгян.