27-10-2017 17:52 2387
Ըստ բանկի հաղորդագրության` ակցիայի արդյունքում ձեռք բերված քարտերով առավել մեծ ծավալի գործարքներ կատարած 5 հաճախորդներ պարգեւատրվել են ոսկու ձուլակտորներով: 1-ին տեղ զբաղեցրած հաճախորդին տրամադրվել է 10-գրամանոց, 2-րդ տեղը զբաղեցրածին՝ 5-գրամանոց ձուլակտոր, իսկ 3-5-րդ տեղերը զբաղեցրածներին՝ 1-գրամանոց երկուական ոսկու ձուլակտոր։
«Սա հերթական հաճելի անակնկալն է, որն Անելիք Բանկը մատուցեց իր հաճախորդներին։ Մեր հաճախորդները, մատչելի սակագներով միջազգային վճարային համակարգի պլաստիկ քարտեր ձեռք բերելուց բացի, հնարավորություն ունեցան օգտվել զեղչերից անկանխիկ գնումներ կատարելիս, իսկ ակցիայի արդյունքում 5 հաջողակներ ստացան նաեւ ոսկու ձուլակտորներ»,- նշել է Անելիք Բանկի մանրածախ բիզնեսի գծով տնօրեն Վարդան Գևորգյանը:
Ակցիան անցկացվել էր հունիսի 21-ից հոկտեմբերի 15-ը ներառյալ, բանկի Maestro/Cirrus, MasterCard Standart, MasterCard Gold, Visa Gold Hotel Express միջազգային պլաստիկ քարտեր ձեռք բերած հաճախորդների շրջանում:

27-10-2017 17:52 2389
According to the bank's press release, 5 customers, who made transactions with the cards obtained as a result of the action in the largest volumes, were awarded with gold bullions. The client who occupied the first place got a 10- gram gold bullion, the client who occupied the second place got a 5-gram gold bullion, and those who occupied the 3-5th got two 1-gram gold bullions.
"This is another pleasant surprise that Anelik Bank has provided to its customers. Our customers, besides acquiring international payment system plastic cards at affordable rates, had the opportunity to use discounts when making non-cash purchases, and as a result of the action 5 lucky clients also got gold bullions, "said Anelik Bank's retail business director Vardan Gevorgyan.
The action was held from June 21 to October 15, amongst clients, who have acquired Maestro / Cirrus, MasterCard Standard, MasterCard Gold and Visa Gold Hotel Express international plastic cards.