02-11-2017 10:57 5087
Նորաբաց մասնաճյուղն իրավաբանական անձանց և անհատ ձեռնարկատերերին կառաջարկի բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթ՝ բիզնես վարկեր, առեւտրի ֆինանսավորման եւ բիզնես գործիքներ, հաշիվների սպասարկում և այլ ծառայություններ:
«Մասնաճյուղերի սեգմենտավորումը, ըստ հաճախորդի տեսակի, բանկի բարեփոխումների ծրագրի մի մասն է կազմում, որի նպատակն է ունենալ հաճախորդի հենց այդ սեգմենտին հարմարեցված մասնաճյուղ, ինչն էլ իր հերթին կապահովի սպասարկման բարձր մակարդակ: Ճիշտ է, այսօր Ինեկոբանկը տրամադրում է հաշիվների հեռահար կառավարման հարուստ գործիքակազմ, բայց զուգահեռ կարեւորում է նաեւ մասնաճյուղերում հաճախորդների հարմարավետ սպասարկումը` դրանով իսկ բավարարելով տարբեր պահանջմուքներ ունեցող հաճախորդների կարիքները», - ասել է Ինեկոբանկի Կորպորատիվ բիզնեսի տնօրեն Արտյոմ Չիչյանը:
Այժմ բանկն Արաբկիր համայնքում ունի 3 մասնաճյուղ՝
- Նորաբաց «Կոմիտաս 2» բիզնես մասնաճյուղը,
- Կոմիտաս 39 հասցեում գործող «Կոմիտաս» մասնաճյուղը, որը վերաբացվել է որպես մանրածախ մասնաճյուղ, եւ
- «Արաբկիր» մանրածախ մասնաճյուղը, որը գտնվում է Կոմիտաս 38 հասցեում եւ արդեն 5 տարի է մատուցում է բանկային ծառայություններ իր բոլոր հաճախորդներին:
«Մասնաճյուղերի աշխարհագրական դիրքերn ընտրվել են երկար ուսումնասիրություններից հետո, դրանք գտնվում են Արաբկիր համայնքի բանուկ հատվածներում, ինչը թույլ է տալիս հաճախորդներին կատարել իրենց բանկային գործարքներն առանց առօրյա գործերից կտրվելու»,- հավելել է Արտյոմ Չիչյանը:

02-11-2017 10:57 5088
The newly opened branch will offer legal entities and individual entrepreneurs a full range of banking services, business loans, trade financing and business tools, account servicing and other services.
"Branch segments, according to customer type, are part of the bank's reform program aimed at creating a branch that is suitable for this particular segment of customers, which in turn will provide a high level of service. Today Inecobank provides a rich set of long-term account management tools, but in parallel it is important to provide customer service in the branches, thus satisfying the needs of customers with different requirements, "said Artem Chichyan, Director of Corporate Business in Inecobank.
Now the bank has 3 branches in Arabkir community,
- newly opened "Komitas 2" business branch,
- "Komitas" branch operating at Komitas 39, reopened as a retail branch and
- Arabkir Retail Office, located at Komitas 38, has been providing its banking services to all its customers for already 5 years.
"The geographical location of the branches has been selected after long studies, they are located in the busy parts of the Arabkir community, which allows the customers to carry out their banking transactions without putting off their daily affairs," Artyom Chichyan added.