Հաճախորդների սպասարկման առավել հարմարավետ պայմաններ ստեղծելու նպատակով` ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Նալբանդյան 46 հասցեում գտնվող մասնաճյուղը 18.12.2017թ.-ից գործելու է նոր ավելի ընդարձակ տարածքում՝ Պուշկինի 3/1 հասցեում (ներկայիս մասնաճյուղից ընդամենը 100մ հեռավորության վրա):
Բանկի հանրային կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ նոր ժամանակակից և ընդարձակ «Պուշկին» մասնաճյուղում Բանկի հաճախորդները կօգտվեն ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի կողմից մատուցվող ծառայությունների և պրոդուկտների ողջ շարքից. ավանդային և վարկային պրոդուկտների ձևակերպում, հաշիվների համալրում, դրամական փոխանցումների, կոմունալ վճարումների իրականացում, Բանկի աշխատակիցների խորհրդատվություն և այլն: «Պուշկին» մասնաճյուղում հաճախորդները հնարավորություն ունեն նաև անվտանգ պահելու իրենց արժեքավոր իրերը դեպոզիտային պահատուփերում` արձակուրդների, ճանապարհորդությունների ընթացքում և այլն:
«Պուշկին» մասնաճյուղը կլինի ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի առաջին մասնաճյուղը, որը կունենա հաճախորդների ինքնասպասարկման շուրջօրյա գոտի, որը համալրված է բանկոմատով և վճարային տերմինալով, ինչը թույլ կտա հաճախորդներին 24/7 ռեժիմում իրականացնել կանխիկացման և բանկային/քարտային հաշիվների, ավանդների համալրման, վարկերի մարման, կոմունալ և այլ ծառայությունների վճարումների գործարքներ:

18-12-2017 11:52 3169
Для создания более комфортного обслуживания клиентов филиал, расположенный на ул. Налбандяна, 46, с 18 декабря 2017 года будет работать на новой более широкой территории на ул. Пушкина, 3/1 (всего в 100 метрах от нынешнего филиала).
Клиенты Банка могут пользоваться от всего спектра услуг и продуктов, предлагаемых ВТБ Банком (Армения) в новом и обновленном Пушкинском филиале банка, сообщает Служба по связям с общественностью Банка. Депозитные и кредитные продукты, пополнение счетов, денежные переводы, коммунальные платежи, консультации банковского персонала и т. д. В Пушкинском филиале клиенты также имеют возможность безопасно хранить свои ценные вещи в сейфах во время отпуска, путешествия и т. д.
Филиал «Пушкин» станет первым филиалом Банка ВТБ (Армения), который будет иметь 24-часовую зону самообслуживания, которая оснащена банкоматом и платежным терминалом, который позволит клиентам использовать наличные и банковские / карточные счета , пополнять депозиты, погашать кредиты, коммунальные услуги и другие услуги круглосуточно 7 дней в неделю.