27-12-2017 15:28 9435
Նվերները տրամադրվել են՝ «առաջնորդվելով հաճախորդներին բարձրորակ սպասարկում ապահովելու քաղաքականությամբ եւ շարունակական անակնկալներ մատուցելու ավանդույթով»:
Հայէկոնոմբանկի «Սևան» և «Գավառ» մասնաճյուղերի կենսաթոշակային քարտերից օգտվողներից նախօրեին պատահականության սկզբունքով ընտրված կենսաթոշակառուներին տրամադրվել են ամանորյա նվերներ՝ նրանց քարտային հաշիվներին փոխանցելով վերջին ամսվա ստացած կենսաթոշակի չափով գումարներ:
Բանկում ընդգծել են, որ կենսաթոշակառուների համար իրենց միջոցները ստանալու եւ պահպանելու առավել անվտանգ եւ հարմարավետ տարբերակը Հայէկոնոմբանկի պլաստիկ քարտերի եւ բանկային հաշիվների միջոցով սպասարկումն է:
«Կենսաթոշակային քարտերի առավելություններից են քարտի անվճար տրամադրումը, յուրաքանչյուր ամսվա առաջին աշխատանքային օրը կենսաթոշակի գումարը ստանալու հնարավորության ընձեռումը, Հայէկոնոմբանկի բանկոմատներից եւ POS տերմինալներից գումարների անվճար կանխիկացումը, ինչպես նաեւ մի շարք առեւտրի եւ սպասարկման կետերում զեղչային արտոնությունները:
Մշակված տեխնոլոգիական եւ ծրագրային լուծումների շնորհիվ եւ մասնաճյուղային լայն ցանցի առկայության պայմաններում՝ Հայէկոնոմբանկն այսօր ապահովում է պլաստիկ քարտերի եւ բանկային հաշիվների միջոցով կենսաթոշակառուների սպասարկման առավելագույն արագություն ու բարձր որակ եւ առաջնային դիրք է գրավում Հայաստանում՝ կենսաթոշակների վճարման ծառայությունների մատուցման ոլորտում:
Հայէկոնոմբանկը, հավատարիմ մնալով իր որդեգրած քաղաքականությանը, հավաստիացնում է, որ իր կողմից մատուցվող անակնկալները լինելու են շարունակական»,- նշել է Հայէկոնոմբանկի Բիզնեսի զարգացման վարչության ղեկավար Միքայել Մարգարյանը:

27-12-2017 15:28 9436
Подарки были предоставлены, руководствуясь традицией предоставления высококачественных услуг и сюрпризов клиентам».
Накануне филиалы «Севан» и «Гавар» «Армэкономбанка» подарили новогодние подарки случайным образом выбранным пенсионерам и перевели на их карточные счета сумму пенсии, которую они получили в прошлом месяце.
Банк подчеркнул, что наиболее безопасным и удобным способом получения и поддержания средств для пенсионеров являются пластиковые карты и банковские счета «Армэкономбанка».
«Одним из преимуществ пенсионных карт является бесплатная выдача карты, возможность получения пенсии в первый рабочий день каждого месяца, снятие наличных средств из банкоматов и POS-терминалов Армэкономбанка без комиссии, а также льготы во многих торговых и сервисных точках.
Благодаря развитым технологическим и программным решениям и наличию широкой сети филиалов «Армэкономбанк» сегодня обеспечивает максимальную скорость и высокое качество обслуживания пенсионеров посредством пластиковых карт и банковских счетов и занимает лидирующие позиции в сфере пенсионных услуг в Армении.
Следуя своей политике, «Армэкономбанк» уверяет, что ее сюрпризы будут непрерывными », - сказал Микаель Маргарян, руководитель отдела развития бизнеса« Армэкономбанка ».