27-12-2017 15:28 9435
Նվերները տրամադրվել են՝ «առաջնորդվելով հաճախորդներին բարձրորակ սպասարկում ապահովելու քաղաքականությամբ եւ շարունակական անակնկալներ մատուցելու ավանդույթով»:
Հայէկոնոմբանկի «Սևան» և «Գավառ» մասնաճյուղերի կենսաթոշակային քարտերից օգտվողներից նախօրեին պատահականության սկզբունքով ընտրված կենսաթոշակառուներին տրամադրվել են ամանորյա նվերներ՝ նրանց քարտային հաշիվներին փոխանցելով վերջին ամսվա ստացած կենսաթոշակի չափով գումարներ:
Բանկում ընդգծել են, որ կենսաթոշակառուների համար իրենց միջոցները ստանալու եւ պահպանելու առավել անվտանգ եւ հարմարավետ տարբերակը Հայէկոնոմբանկի պլաստիկ քարտերի եւ բանկային հաշիվների միջոցով սպասարկումն է:
«Կենսաթոշակային քարտերի առավելություններից են քարտի անվճար տրամադրումը, յուրաքանչյուր ամսվա առաջին աշխատանքային օրը կենսաթոշակի գումարը ստանալու հնարավորության ընձեռումը, Հայէկոնոմբանկի բանկոմատներից եւ POS տերմինալներից գումարների անվճար կանխիկացումը, ինչպես նաեւ մի շարք առեւտրի եւ սպասարկման կետերում զեղչային արտոնությունները:
Մշակված տեխնոլոգիական եւ ծրագրային լուծումների շնորհիվ եւ մասնաճյուղային լայն ցանցի առկայության պայմաններում՝ Հայէկոնոմբանկն այսօր ապահովում է պլաստիկ քարտերի եւ բանկային հաշիվների միջոցով կենսաթոշակառուների սպասարկման առավելագույն արագություն ու բարձր որակ եւ առաջնային դիրք է գրավում Հայաստանում՝ կենսաթոշակների վճարման ծառայությունների մատուցման ոլորտում:
Հայէկոնոմբանկը, հավատարիմ մնալով իր որդեգրած քաղաքականությանը, հավաստիացնում է, որ իր կողմից մատուցվող անակնկալները լինելու են շարունակական»,- նշել է Հայէկոնոմբանկի Բիզնեսի զարգացման վարչության ղեկավար Միքայել Մարգարյանը:

27-12-2017 15:28 9437
The gifts were provided "by the policy of providing customers with high quality service and the tradition of continuing surprises".
On the eve the Armeconombank's "Sevan" and "Gavar" branches, gave New Year gifts to randomly selected pensioners and transferred to their card accounts the amount of pension they received last month.
The Bank has emphasized that the most secure and convenient way to receive and maintain their funds for pensioners is Armeconombank's plastic cards and bank accounts.
"One of the advantages of the pension cards is the free issuance of the card, the possibility of getting the pension on the first working day of each month, the free cash withdrawal from Armeconombank's ATMs and POS terminals, as well as the discount privileges at a number of trade and service outlets.
Thanks to developed technology and software solutions and availability of a wide network of branches, Armeconombank today provides maximum speed and high quality service for pensioners through plastic cards and bank accounts, and occupies a leading position in the sphere of pension payment services in Armenia.
By adhering to its policy, Armeconombank assures that its surprises will be continuous, "said Mikayel Margaryan, Head of Armeconombank's Business Development Department.