15-02-2018 15:39 9398
Արդշինբանկից finagent.am կայքին հայտնում են, որ ֆիզիկական անձանց առաջարկում են «Ակնթարթային» վարկեր նվազեցված տոկոսադրույքներով և առավել հարմար պայմաններով:
Այսուհետև ՀՀ դրամով տրամադրվող վարկերը հասանելի են 21.5%-ով, իսկ ԱՄՆ դոլարով գյուղատնտեսական նպատակով վարկերը՝ 19.5%-ով:
Վարկերը տրամադրվում են 120 ամիս մարման ժամկետով, առավելագույնը 1.1 մլն ՀՀ դրամի կամ համարժեք ԱՄՆ դոլարի գումարի չափով: ՀՀ դրամով վարկը տրամադրվում է ցանկացած նպատակի համար, իսկ ԱՄՆ դոլարով վարկերը գյուղատնտեսական նշանակության են: Վարկերը տրամադրվում են առանց որևէ ապահովման միջոցի և գրավի:
Վարկ ստանալու համար անհրաժեշտ է դիմել Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ՝ ներկայացնելով անձը հաստատող փաստաթուղթ և հանրային ծառայությունների համարանիշ: Ընդ որում, այս վարկերն այսուհետ տրամադրվելու են Visa Electron ակնթարթային տրամադրման չիպային քարտերով, որը հաճախորդը ստանում է անմիջապես:

Ардшинбанк сообщил Finagent.am, что людям предлагаются «Мгновенные» кредиты по сниженным процентным ставкам и более выгодным условиям.
С этого момента кредиты в AMD для сельскохозяйственных целей доступны по 21,5%, а кредиты в долларах США - по 19,5%.
Кредиты предоставляются с максимальным сроком погашения до 120 месяцев на сумму 1,1 млн. драмов или эквивалентную сумму в долларах. Кредит в драмах предназначен для любых целей, а кредиты в долларах США имеют сельскохозяйственное значение. Кредиты предоставляются без каких-либо залогов.
Чтобы получить кредит, вам необходимо обратиться в любое отделение Банка, представив документ, удостоверяющий личность и номер государственной службы. Более того, эти кредиты теперь будут предоставляться картами Visa Electron Instant Chip, которые клиент получает сразу.