ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բոլոր Mastercard և Maestro քարտապանները կդառնան «ԿԻՆՈԺԱՄ» ազգային արշավի մասնակիցներ:
Բանկից հայտնում են, որ 2018 թ. մարտի 1-ից մինչև ապրիլի 7-ը ներառյալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Mastercard և Maestro քարտապանները, կատարելով անկանխիկ գնումներ և վճարելով Mastercard և Maestro քարտերով Հայաստանի տարածքում և արտերկրում, կստանան կինոթատրոնի անվճար տոմսեր:
«ԿԻՆՈԺԱՄ» ակցիային մասնակցելու համար անհրաժեշտ է.
1. 2018 թ. մարտի 1-ից մինչև ապրիլի 7-ը ներառյալ ամենօրյա և խոշոր գնումները կատարել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ Mastercard և Maestro քարտերով,
2. Մարտի 10-ից յուրաքանչյուր շաբաթ և կիրակի օր ժամը 12:00-ից մինչև 20:00 ներկայացնել գնումների կտրոնները Դալմա Գարդեն Մոլ և Երևան Մոլ առևտրային կենտրոններում տեղադրված Mastercard-ի հատուկ տաղավարներ և 8.000 ՀՀ դրամից ավելի անկանխիկ վճարման յուրաքանչյուր 4 կտրոնի դիմաց ստանալ կինոթատրոնի 2 անվճար տոմսի հավաստագիր:
Պրոմո-արշավը չի տարածվում Mastercard և Maestro քարտերով ինտերնետ միջավայրում կատարված վճարումների վրա: Միևնույն հաճախորդը կարող է մասնակցել պրոմո-արշավին անսահմանափակ քանակությամբ` ակցիայի ընթացքում մի քանի անգման փոխանակելով անդորրագրերը անվճար տոմսերով:
ՄԿԻՆՈԺԱՄ» պրոմո-արշավի պայմանների վերաբերյալ առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղերում և Բանկի Միասնական տեղեկատվական կենտրոնում՝ 87-87 հեռախոսահամարով:

All MasterCard and Maestro card holders of VTB Bank (Armenia) will become participants of the "Cinema" National Campaign.
According to the bank, from March 1 to April 7, 2018 MasterCard and Maestro cardholders of VTB Bank (Armenia), making non-cash purchases and paying with MasterCards and Maestro cards in Armenia and abroad, will get free tickets to the cinema.
To participate in the "Cinema" action you need:
1. From March 1 to April 7, 2018 inclusive make daily and large purchases by VTB Bank (Armenia) Mastercards and Maestro cards,
2. From March 10, every Saturday and Sunday from 12:00 to 20:00, submit purchase checks to Mastercard special pavilions placed in Dalma Garden Mall and Yerevan Mall and get each 2 free tickets to the cinema for every 4 checks of 8,000 non-cash payment.
The promo campaign does not apply to payments made by MasterCard and Maestro in the Internet. The same customer can participate in the promo campaign unlimited times, exchanging checks with free tickets.
More detailed information on the promo-campaign conditions can be obtained at the branches of VTB Bank (Armenia) and at the Bank's Unified Information Center (87-87).