05-03-2018 18:13 3212
Հաճախորդներն <<ԱՐՑԱԽ>> Մասնաճյուղի ծառայություններից կարող են օգտվել երկուշաբթիից ուրբաթ օրերին՝ 09:00-ից մինչև 17:30-ը: Տվյալ մասնաճյուղը նպատակ ունի նպաստելու Արցախի Հանրապետության տնտեսության զարգացմանը:
ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ-ի գործադիր տնօրենի՝ միջազգաին և զարգացման գծով տեղակալ Աստղիկ Մանրիկյանն իր խոսքում նշեց. <<Մեմք մշտապես վերանայում ենք Բանկի մասնաճյուղային ցանցը՝ ընտրելով առավել լուսավոր, ընդարձակ սրահներ՝ իհարկե դիտակենտրոնում ունենալով մեր հաճախորդներին և նրա պահանջմունքները:
Արցախ Մասնաճյուղի նոր սրահը ևս հնարավորություն կտա մեր հաճախորդներին ֆինանսական խորհրդատվություն ստանալ և իրականացնել բանկային գործարքներ առավել հարմարավետ սրահում>>:
Մասնաճյուղում մատուցվելու է բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթըտրամադրելով պրոֆեսիոնալ ֆինանսական խորհրդատվություն և ձգտելով բարձրորակ սպասարկման` որոշումների կայացման ու հաճախորդների աջակցման հարցում լինելով ճկուն և հետևողական:
<<Հետագայում ևս Բանկը հանդես է գալու նորանոր առաջարկներով ու մոտեցումներով և շարունակելու է շարժվել այս թվային դարաշրջանում բանկային համակարգի զարգացման բոլոր տենդենցներին զուգընթաց>>,- նշեց Ա. Մանրիկյանը:
Հայէկոնոմբանկն այսօր արդեն ունի 49 մասնաճյուղ ողջ Հայաստանի տարածքում, որոնցից 26-ը՝ Երևանում, 22-ը՝ մարզերում և 1-ը՝ Արցախի Հանրապետությունում: Նման քաղաքականությամբ Բանկը շարունակում է ծավալել զարգացմանը միտված իր գործունեությունը և ավելացնել իր մասնաճյուղերի քանակը:

05-03-2018 18:13 3210
Клиенты филиала «АРЦАХ» могут пользоваться услугами с понедельника по пятницу с 09:00 до 17:30. Эта отрасль направлена ​​на содействие развитию экономики Арцаха.
Астик Меликян, заместитель исполнительного директора «Армэкономбанка» по международным связям и развитию, сказала в своем выступлении: «Мы постоянно пересматриваем филиальную сеть Банка, выбирая самые светлые и просторные залы, конечно, учитывая потребности наших клиентов.
Новый филиал «Арцах» будет предоставлять нашим клиентам финансовые консультации и осуществлять банковские операции в самом комфортабельном зале».
Филиал предоставит полный пакет банковских услуг, профессиональные финансовые консультации, высококачественное обслуживание при принятии решений и поддержке клиентов, будучи гибким и последовательным.
«В будущем Банк продолжит представлять новые предложения и подходы, в соответствии со всеми тенденциями развития банковской системы», - сказала он А. Манрикян.
Сегодня Армэкономбанк имеет 49 филиалов по всей Армении, 26 из которых находятся в Ереване, 22 - в регионах и 1 - в Республике Арцах. При такой политике Банк продолжает расширять свою деятельность и увеличивать число своих филиалов.