05-03-2018 18:13 3212
Հաճախորդներն <<ԱՐՑԱԽ>> Մասնաճյուղի ծառայություններից կարող են օգտվել երկուշաբթիից ուրբաթ օրերին՝ 09:00-ից մինչև 17:30-ը: Տվյալ մասնաճյուղը նպատակ ունի նպաստելու Արցախի Հանրապետության տնտեսության զարգացմանը:
ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ-ի գործադիր տնօրենի՝ միջազգաին և զարգացման գծով տեղակալ Աստղիկ Մանրիկյանն իր խոսքում նշեց. <<Մեմք մշտապես վերանայում ենք Բանկի մասնաճյուղային ցանցը՝ ընտրելով առավել լուսավոր, ընդարձակ սրահներ՝ իհարկե դիտակենտրոնում ունենալով մեր հաճախորդներին և նրա պահանջմունքները:
Արցախ Մասնաճյուղի նոր սրահը ևս հնարավորություն կտա մեր հաճախորդներին ֆինանսական խորհրդատվություն ստանալ և իրականացնել բանկային գործարքներ առավել հարմարավետ սրահում>>:
Մասնաճյուղում մատուցվելու է բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթըտրամադրելով պրոֆեսիոնալ ֆինանսական խորհրդատվություն և ձգտելով բարձրորակ սպասարկման` որոշումների կայացման ու հաճախորդների աջակցման հարցում լինելով ճկուն և հետևողական:
<<Հետագայում ևս Բանկը հանդես է գալու նորանոր առաջարկներով ու մոտեցումներով և շարունակելու է շարժվել այս թվային դարաշրջանում բանկային համակարգի զարգացման բոլոր տենդենցներին զուգընթաց>>,- նշեց Ա. Մանրիկյանը:
Հայէկոնոմբանկն այսօր արդեն ունի 49 մասնաճյուղ ողջ Հայաստանի տարածքում, որոնցից 26-ը՝ Երևանում, 22-ը՝ մարզերում և 1-ը՝ Արցախի Հանրապետությունում: Նման քաղաքականությամբ Բանկը շարունակում է ծավալել զարգացմանը միտված իր գործունեությունը և ավելացնել իր մասնաճյուղերի քանակը:

Armeconombank has reopened "ARTSAKH" branch, it is located at Azatamartikner, 9.
Customers of "ARTSAKH" Branch can use the services from Monday to Friday, from 09:00 to 17:30. This branch is aimed at promoting the development of Artsakh's economy.
Astghik Melikyan, the deputy director of "Armeconombank" on the international contacts and development, said in his speech: "We constantly review the Bank's branch network by selecting the most luminous and spacious halls, of course, taking into account our customers' needs.
The new "Artsakh" branch will also provide our clients with financial advice and carry out banking transactions in the most comfortable hall".
The branch will provide a complete package of banking services, providing professional financial advice and striving for high-quality service in decision-making and customer support, being flexible and consistent.
"In the future, the Bank will continue to present new proposals and approaches in step with all the development trends of the banking system in this digital age," he said A. Manrikyan.
Today, Armeconombank has 49 branches throughout Armenia, 26 of which are in Yerevan, 22 in regions and one in the Artsakh Republic. With such a policy, the Bank continues to expand its activities and increase the number of its branches.