ՌՈՍԳՈՍՍՏՐԱԽ ԱՐՄԵՆԻԱ ապահովագրական ընկերությունն ամփոփեց 01.11.2017թ.-31.12.2017թ. ժամանակահատվածում հայտարարված ապահովագրական պրոդուկտների վաճառքի մրցույթի արդյունքները:
Ինչպես տեղեկացնում է Բանկի մամուլի ծառայությունը, մրցույթն անց էր կացվում ՌՈՍԳՈՍՍՏՐԱԽ ԱՐՄԵՆԻԱ ընկերության գործընկեր 16 ֆինանսական ընկերությունների միջև: ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հաղթող ճանաչվեց ՌՈՍԳՈՍՍՏՐԱԽ ԱՐՄԵՆԻԱ ընկերության կողմից հայտարարված բոլոր 3 անվանակարգերում.
«Ապահովագրական պրոդուկտներ վաճառող լավագույն մասնաճյուղ» անվանակարգում հաղթող ճանաչվեց ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Վանաձոր» մասնաճյուղը,
«Լավագույն վաճառող» անվանակարգում հաղթեց «Վանաձոր» մասնաճյուղի աշխատակցուհի Արմինե Թոմոյանը:
Բացի այդ, ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հաղթող ճանաչվեց գլխավոր անվանակարգում և ճանաչվեց ՌՈՍԳՈՍՍՏՐԱԽ ԱՐՄԵՆԻԱ ընկերության լավագույն գործընկեր: Հաղթողներին հանձնվեցին մրցանակներ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը շնորհավորում է «Վանաձոր» մասնաճյուղին և, մասնավորապես, աշխատակցուհի Արմինե Թոմոյանին կատարված աշխատանքի գերազանց արդյունքների կապակցությամբ և մաղթում նորանոր հաղթանակներ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը նախատեսում է համագործակցել ՌՈՍԳՈՍՍՏՐԱԽ ԱՐՄԵՆԻԱ ընկերության հետ նաև հետագայում և մասնակցել նոր նախագծերին:

ROSGOSSTRAKH ARMENIA insurance company summarized the results of the sale competition of insurance products, announced in the period from 01.11.2017 to 31.12.2017.
The competition was held between ROSGOSSTRAKH ARMENIA's 16 partner financial companies. VTB Bank (Armenia) became the winner in all three nominations announced by ROSGOSSTRAKH ARMENIA.
"Vanadzor" branch of VTB Bank (Armenia) was recognized the winner in the nomination "The best branch of sales of insurance products"
Armine Tomoyan, a Vanadzor branch employee, won the "Best Seller" nomination.
Additionally, VTB Bank (Armenia) became the winner in the main nomination and was recognized as the best partner of ROSGOSSTRAKH ARMENIA. The winners were awarded prizes.
VTB Bank (Armenia) congratulates Vanadzor branch and especially its employee Armine Tomoyan on the excellent results achieved and wishes new victories.
VTB Bank Armenia plans to cooperate with ROSGOSSTRAKH ARMENIA in future and participate in new projects.