16-03-2018 11:44 6579
Երևանի Կենտրոն վարչական շրջանում՝ Տերյան 105/1 hասցեում , տեղի է ունեցել Կոնվերս Բանկի Երիտասարդական մասնաճյուղի պաշտոնական բացումը:
Բանկի հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից հայտնում են, որ Նորաբաց «Երիտասարդական» մասնաճյուղում մատուցելու են համապարփակ բանկային ծառայություններ ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձանց: Սակայն հաշվի առնելով մասնաճյուղի տեղակայումը,ինչպես նաև այստեղ մեծ թվով ուսանողների, երիտասարդ գիտաշխատողների և դասախոսական անձնակազմի սպասարկման հնարավորությունը, հաճախորդներին, նախ և առաջ , առաջարկվելու են երիտասարդների համար մշակված և ներդրված պրոդուկտներ՝ «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ակցիան, վարկային, քարտային պրոդուկտներ, զեղչային և քեշբեք ակցիաներ:
Զուգահեռաբար, Բանկը պարբերաբար հանդես է գալու երիտասարդներին, ուսանողներին ուղղված հետաքրքիր, շահավետ առաջարկներով ու ակցիաներով, որոնցից առաջինը մեկնարկել է օրեր առաջ՝ մասնաճյուղի հաճախորդներին հնարավորություն ընձեռելով օգտվել արտոնյալ պայմաններով քարտային պրոդուկտներից, հիփոթեքային, ուսանողական, սպառողական վարկավորումից, շահավետ՝ բարձր տոկոսադրույքով ավանդից և այլն:
«Երիտասարդական» մասնաճյուղում կիրառված են մի շարք նորամուծություններ: Մասնավորապես, Կոնվերս Բանկի Գլխավոր գրասենյակում տարիներ շարունակ հաջողությամբ գործող Convers Club-ի հաճախորդները հնարավորություն կունենան համանման միջավայրում սպասարկվել նաև «Երիտասարդական»-ում:Հաջորդ նորամուծությունը Մասնաճյուղի առանձնացված Cash Zone-ի առկայությունը, որի դռները բաց են լինելու շուրջօրյա և ցանկացած անձ հնարավորություն է ունենալու իրականացնել արտարժույթի վաճառք, վարկի մարումներ և այլ վճարումներ, քարտային հաշիվներին գումարների համալրում և կանխիկացում:

16-03-2018 11:44 6580
Официальное открытие филиала «Еритасардакан» Конверс Банка состоялось в административном округе Кентрон в Ереване, по адресу: ул. Терян, д. 105/1.
Недавно открывшийся филиал «Еритасардакан» предоставит комплексные банковские услуги как физическим, так и юридическим лицам, сообщает отдел по связям с общественностью банка. Однако, учитывая расположение филиала, а также возможность обслуживать большое количество студентов, молодых исследователей и преподавателей, клиентам будут предложены, прежде всего, продукты, разработанные и инвестированные для молодежи: акция «Создай свою кредитную историю «действие, продукты по картам и операции с возвратом наличных.
Одновременно Банк будет периодически предоставлять молодым людям интересные, выгодные предложения и акции для студентов, первая из которых началась несколько дней назад, которая позволияет клиентам филиала пользоваться продуктами по картам с привилегированными условиями, ипотекой, потребительским кредитованием, прибыльными депозитами с высокой процентной ставкой.
Филиал «Еритасардакан» имеет ряд нововведений. В частности, клиенты Convers Club в главном офисе Converse Bank получат возможность обслуживаться в такой же обстановке в филиале «Еритасардакан». Следующим нововведением является наличие отделения Cash Zone, которое будет открыто 24 часа в сутки, и каждый сможет осуществлять продажи иностранной валюты, погашение кредита и другие платежи, пополнение и обналичивание карточных счетов.