09-04-2018 16:03 3107
Ապրիլի 22-ին Երևանի Թումո ստեղծարար տեխնոլոգիաների կենտրոնում կանցկացվի Armenian Blockchain Forum-ը, որի շրջանակում խոշոր ներդրումային ֆոնդերի և IT ընկերությունների ղեկավարները կկիսվեն իրենց փորձով։
Հայաստան հրավիրված միջազգային զեկուցողները կպատմեն բլոկչեյն տեխնոլոգիաների և կրիպտոարժույթների շուկայի զարգացման հեռանկարների իրենց կանխատեսումների, սեփական ծրագրերի, ինչպես նաև տվյալ ոլորտում ներդրումների ներգրավման և շահույթ ստանալու հնարավորությունների մասին: Ընդհանուր առմամբ, սպասվում է 30- ից ավելի զեկուցող 20 երկրներից:
Ըստ հաղորդագրության` եթե դուք սկսում եք սեփական պրոյեկտ և ներգրավում եք ներդրումներ ICO միջոցով, դուք կարող եք մասնակցել ստարտափերի համար կազմակերպվող RoadShow-ին:
Ավելի քան 30 ներդրումային հիմնադրամ Ասիայից, Եվրոպայից և ԱՄՆ-ից, ոորոնց ընդհանուր կապիտալը գերազանցում է 10 մլրդ դոլարը, արդեն հաստատել են իրենց մասնակցությունը միջոցառմանը:
Ֆորումի networking միջավայրում հնարավորություն կլինի շփվելու զեկուցող առաջատար մասնագետների և ներդրողների հետ՝ ստանալով հարցերի պատասխանները։

09-04-2018 16:03 3108
The Armenian Blockchain Forum will be held at the Yerevan Tumo Center for Creative Technologies on April 22, during which the leaders of large investment funds and IT companies will share their experiences.
The international rapporteurs invited to Armenia will tell about their blockchain technology and market prospects for the development of the Crypto market, their own plans, as well as opportunities to attract investment and make profits. In total, more than 30 speakers are expected from 20 countries.
According to the release, if you start your own project and invest in ICO, you can take part in the RoadShow Startups.
More than 30 investment funds from Asia, Europe and the United States, whose total capital exceeds $ 10 billion, have already confirmed their participation in the event.
In the forum networking environment, you will have the opportunity to communicate with reporter leading experts and investors, getting answers to questions.