20-04-2018 18:30 3097
Կոնվերս Բանկը Converse Bank Yerevan Spring Run 2018 վազքի մարաթոնի հովանավորն է: Նախատեսվում է, որ սիրողական վազքի այս գարնանային մարաթոնին կմասնակցի մոտ հազար վազորդ:
<< Բանկը պարբերաբար աջակցում է նման միջոցառումների կազմակերպմանը՝ իր ավանդը ներդնելով առողջ ապրելակերպի խրախուսման, սպորտի հանրայնացման հարցում: Ըստ որում, մենք հանդես ենք գալու ոչ միայն որպես մարաթոնի հովանավոր, այլև մասնակից>>,-ասացին finagent.am կայքին Կոնվերս Բանկում:
Հիշեցնենք, որ Կոնվերս Բանկ հովանավորել է նաև նախորդ տարի՝ աշնանը կայացած Վազքի կիսամարաթոնը, իսկ Բանկի աշխատակիցների թիմը՝ վազորդների հետ, հաղթահարել է վազքի բոլոր բարդությունները:
<< Բանկի 25-ամյակի միջոցառումների շրջանակներում սա այս տարի առողջ ապրելակերպի խրախուսմանը միտված առաջին նախաձեռնությունն է: Առաջիկայում Բանկը կսկսի ևս մեկ՝ ավելի լայնամասշտաբ նախագծի իրականացում, որի շրջանակներում Երևանի, Հայաստանի տարբեր մարզերի և Արցախի բնակիչների համար կկառուցվեն մարզահրապարակներ >>,-ասացին Բանկում:

20-04-2018 18:30 3099
Converse Bank is the sponsor of the Yerevan Spring Run 2018 marathon. It is expected that about one thousand runners will participate in this spring marathon.
"The Bank periodically supports such events, by investing in healthy lifestyle, sports promotion. At the same time, we will act not only as a sponsor of the marathon, but also as a participant ", said the site finagent.am in Converse Bank.
Recall that Converse Bank also sponsored last year's autumn event, and the Bank's employees, with the runners, overcame all the difficulties.
"This is the first initiative to promote healthy lifestyle this year within the framework of 25th anniversary celebrations. In the nearest future the Bank will launch another large-scale project within the framework of which sports grounds will be built for residents of different regions of Yerevan, Armenia and Artsakh ", said the Bank.
To apply for the participation in the Marathon go to: https://armeniamarathon.org/events/yerevan-spring-run