25-04-2018 12:56 3401
Կոնվերս Բանկը՝ մինչև ապրիլի 29 կայանալիք <<Արգենտինական գինու շաբաթի>> շրջանակներում իր գործընկերների ցանցում հայտարարում է 25 տոկոսի CashBack` արգենտինական գինիների համար:
CashBack-երը հաճախորդների խրախուսմանը միտված լավագույն, ամենարդյունավետ լոյալության ծրագրերից են, որոնք մի կողմից թույլ են տալիս հաճախորդներին գնումներ կատարելիս հետ ստանալ գործարքի գումարի մի մասը՝ խնայելով գումար, մյուս կողմից էլ խթանում են անկանխիկ գործարքները:
<<Կոնվերս Բանկը պարբերաբար հանդես է գալիս CashBack ակցիաներով և, այս առումով, հաճախորդներին հետ վերադարձված գումարի ծավալով հայաստանյան առաջատարներից է: Ըստ որում, մենք առանձնանում ենք ոչ միայն նման առաջարկների մեծ հաճախականությամբ, այլև հետ վերադարձվող գումարի չափով՝ 25 տոկոս CashBack-ը աննախադեպ է Հայաստանում>>,-ասացին Բանկում:
Ընդհանուր առմամբ, 2014թ –ից ի վերԿոնվերսԲանկի հայտարարած CashBack ակցիաների ընթացքում Բանկի հաճախորդներին է վերադարձրել ավելի քան 260 մլն դրամ:
Զուգահեռաբար, յուրաքանչյուր գնման համար հաճախորդները ստացել են Կոնվերս Միավորներ, որոնք կարող են փոխանակել նվերներով Բանկի գործընկերների ցանցում:
<<Առաջիկայում ևս Կոնվերս Բանկը հանդես կգա նման շահավետ ակցիաներով՝ իր քարտապան հաճախորդներին շահավետ գնումների և խնայելու հնարավորություն տալով>>,-ասացին Բանկում:

25-04-2018 12:56 3402
Convers Bank announces a 25% CashBack for Argentinean wines in the network of its partners within the framework of the "Argentinean Wine Week", to be held until April 29.
CashBack is one of the best, most effective loyalty programs to encourage customers who, on the one hand, allow customers to retrieve some part of the transaction while shopping, saving money and, on the other hand, stimulate non-cash transactions.
"Converse Bank periodically holds CashBack and actions, and in this sense, is one of the leaders in the amount of money returned to customers. At the same time, we stand out not only by the high frequency of such offers, but also with the return amount, 25% CashBack is unprecedented in Armenia, "said the Bank.
Overall, over AMD 260 million has been returned to the Bank's customers during CashBack campaigns announced by Converse Bank since 2014.
Simultaneously, customers have received Converse Points for each purchase, which can be exchanged with gifts in the Bank's partner network.
"In the nearest future, Converse Bank will make such beneficial promotions, giving its cardholders the opportunity to make profitable purchases and save money" reports bank.