25-04-2018 12:56 3401
Կոնվերս Բանկը՝ մինչև ապրիլի 29 կայանալիք <<Արգենտինական գինու շաբաթի>> շրջանակներում իր գործընկերների ցանցում հայտարարում է 25 տոկոսի CashBack` արգենտինական գինիների համար:
CashBack-երը հաճախորդների խրախուսմանը միտված լավագույն, ամենարդյունավետ լոյալության ծրագրերից են, որոնք մի կողմից թույլ են տալիս հաճախորդներին գնումներ կատարելիս հետ ստանալ գործարքի գումարի մի մասը՝ խնայելով գումար, մյուս կողմից էլ խթանում են անկանխիկ գործարքները:
<<Կոնվերս Բանկը պարբերաբար հանդես է գալիս CashBack ակցիաներով և, այս առումով, հաճախորդներին հետ վերադարձված գումարի ծավալով հայաստանյան առաջատարներից է: Ըստ որում, մենք առանձնանում ենք ոչ միայն նման առաջարկների մեծ հաճախականությամբ, այլև հետ վերադարձվող գումարի չափով՝ 25 տոկոս CashBack-ը աննախադեպ է Հայաստանում>>,-ասացին Բանկում:
Ընդհանուր առմամբ, 2014թ –ից ի վերԿոնվերսԲանկի հայտարարած CashBack ակցիաների ընթացքում Բանկի հաճախորդներին է վերադարձրել ավելի քան 260 մլն դրամ:
Զուգահեռաբար, յուրաքանչյուր գնման համար հաճախորդները ստացել են Կոնվերս Միավորներ, որոնք կարող են փոխանակել նվերներով Բանկի գործընկերների ցանցում:
<<Առաջիկայում ևս Կոնվերս Բանկը հանդես կգա նման շահավետ ակցիաներով՝ իր քարտապան հաճախորդներին շահավետ գնումների և խնայելու հնարավորություն տալով>>,-ասացին Բանկում:

25-04-2018 12:56 3400
Конверс банк объявляет 25% CashBack для аргентинских вин в сети своих партнеров в рамках «Аргентинской недели вина», которая состоится до 29 апреля.
CashBack - одна из лучших, наиболее эффективных программ лояльности для поощрения клиентов, которые, с одной стороны, позволяют клиентам получать часть транзакции во время покупок, экономя деньги и, с другой стороны, стимулируют безналичные операции.
«Конверс Банк периодически проводит акции по CashBack, и в этом смысле является одним из лидеров по объему денег, возвращенных клиентам. В то же время мы выделяемся не только частотой таких предложений, но и объемом возвращенной суммы, 25% CashBack в Армении является беспрецедентеным », - сказал Банк.
В целом, более 260 млн. драмов было возвращено клиентам Банка во время кампаний CashBack, объявленных Конверс Банком с 2014 года.
Одновременно клиенты получают Конверс Баллы за каждую покупку, которую можно обменять на подарки в партнерской сети Банка.
«В ближайшее время Конверс Банк сделает такие выгодные предложения, предоставив своим держателям карт возможность совершать выгодные покупки и экономить», сообщает банк.