02-05-2018 17:51 106182
«Տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի մայիսի 2-ից մինչեւ մայիսի 31-ը ներառյալ վարկերի ժամանակացույցով նախատեսված վարկի մարումները կարող եք իրականացնել մինչեւ 2018թ. մայիսի 31-ը ներառյալ: Նշված ժամկետում վճարումներ չկատարելու դեպքում վարկերը չեն համարվի ժամկետանց, չեն դասակարգվի եւ չեն կիրառվի տույժեր եւ տուգանքներ: Իսկ արտոնյալ ժամանակահատվածով վարկային քարտերի արտոնյալ ժամկետները կհետաձգվեն մինչեւ մայիսի 18-ը ներառյալ (Classic քարտերի համար նախատեսված մայիսի 5-ի, Gold քարտերի՝ մայիսի 10-ի եւ Infinite քարտերի՝ մայիսի 15-ի փոխարեն):
Տեղեկացնում ենք նաեւ, որ վարկի մարումները կարող եք իրականցնել ոչ միայն Բանկի մասնաճյուղերում, այլ նաեւ Telcell, Easy Pay վճարային տերմինալների միջոցով եւ օգտվել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Ինտերնետ եւ Մոբայլ բանկ ծառայություններից»,- ասված է հաղորդագրությունում:

«Хотим проинформировать вас о том, что вы можете погасить кредиты, предусмотренные графиком погашения кредита с 2 мая по 31 мая 2018 года, до 31 мая включительно. В случае неуплаты в течение указанного периода кредиты не будут считаться просроченными, не будут классифицированы и штрафы и пени не будут применяться. Срок действия карт с льготным периодом будет продлен до 18 мая включительно (вместо 5 мая для Classic карт, 10 мая для Gold карт и 15 мая для Infinite карт).
Мы также сообщаем, что вы можете производить платежи не только через филиалы Банка, но также через платежные терминалы Telcell, Easy Pay и пользоваться услугами Интернета и мобильного банкинга Банка ВТБ (Армения). "