IDBank-ի կողմից ներկայացվող նոր կորպորատիվ առաջարկի շրջանակներում՝ մինչև 2018թ. դեկտեմբերի 30-ը ներառյալ՝ ՀՀ ռեզիդենտ իրավաբանական անձիք և անհատ ձեռնարկատերը կարող են`
· Անվճար իրականացնել փոխանցումներ SWIFT համակարգով` ԱՄՆ դոլարով, Եվրոյով, ՌԴ ռուբլով և լարիով (OUR տարբերակով)
· Անվճար բացել բանկային հաշիվներ, ընդ որում հաշվի սպասարկումը ևս կիրականացվի անվճար,
· Անվճար ստանալ «Բանկ-հաճախորդ» համակարգին միացումը և գործարքներ իրականացնելու իրավասությունը,
· Ստանալ VISA Business վճարային քարտ՝ առանց առաջին տարվա սպասարկման վճարի։
«Այս նախաձեռնությունը հնարավորություն է տալիս կորպորատիվ հաճախորդներին և Բանկին նորովի ծանոթանալ միմյանց և հիմք դնել երկարատև ու փոխշահավետ գործընկերությանը՝ չստեղծելով որևէ հավելյալ պարտավորություն կամ ֆինանսական ծախս հաճախորդի համար։ Ելնելով մեր նոր որդեգրված քաղաքականությունից և կարևորելով անհատական մոտեցումը յուրաքանչյուր հաճախորդին` փորձել ենք հնարավորինս շահավետ և ինքնատիպ առաջարկներով ներկայանալ և նման առաջարկները շարունակական բնույթ են կրելու»,- նշել է IDBank-ի Կորպորատիվ բիզնեսի գծով տնօրեն՝ Սերգեյ Վիրաբյանը:

IDBank сделал новое предложение для корпоративных клиентов.
В рамках нового корпоративного предложения до 30 декабря 2018 года юридические лица-резиденты и индивидуальные предприниматели РА могут:
- осуществлять бесплатные переводы через систему SWIFT в USD, EUR, RUB и Lari без количественных и кумулятивных ограничений либо через систему клиент-банк, либо через посещение банка,
- бесплатно открывать банковские счета. Обслуживание счета также будет бесплатным,
- получить бесплатный доступ к системе «Банк-Клиент» и совершать транзакции;
- получить платежную карту VISA Business без платы за обслуживание в течение первого года.
Данная инициатива позволяет корпоративным клиентам и банку знакомиться друг с другом и закладывать основу для долгосрочного и взаимовыгодного партнерства, не создавая для покупателя дополнительной ответственности или финансовых расходов. Основываясь на нашей недавно принятой политике и подчеркивая индивидуальный подход к каждому клиенту, мы попытались представить наиболее полезные и уникальные предложения, и такие предложения будут непрерывными», - сказал директор по корпоративному бизнесу IDBank Сергей Вирабян.