«Հարավկովկասյան երկաթուղի» ՓԲԸ տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 5-ին, Երկաթուղայինների օրվա կապակցությամբ, երթևեկությունը «ՀԿԵ» ՓԲԸ ներհանրապետական բոլոր էլեկտրագնացքներով կլինի անվճար՝ բացառությամբ №100/101 Երևան-Գյումրի-Երևան էքսպրես էլեկտրագնացքի:
«Հայաստանի երկաթուղայինները նույնիսկ իրենց մասնագիտական տոնին կշարունակեն աշխատել սովորական ռեժիմով, ապահովելով երկաթուղային համակարգի անխափան աշխատանքը՝ հոգ տանելով ուղևորների հարմարավետության մասին:
Այս տարի Հայաստանի երկաթուղայինները բացի մասնագիտական տոնից նշում են նաև «ՀԿԵ» ՓԲԸ 10-ամյակը», - հայտնում են finagent.am -ին ՀԿԵ-ից:

ЗАО «Южно-Кавказская железная дорога» сообщает, что 5 августа в День железнодорожников проезд будет бесплатным во всех республиканских электропоездах, за исключением экспресса Ереван-Гюмри-Ереван №100 / 101.
«Армянские железнодорожники даже в свой профессиональный праздник будут продолжать работать в обычном режиме, обеспечивая бесперебойную работу железной дороги, заботясь о комфорте пассажиров.
В этом году армянские железнодорожники кроме профессионального праздника отмечают 10-летие ЗАО «ЮКД», сообщает ЗАО «ЮКД» сайту finagent.am.