04-09-2018 12:46 3191
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ՝ կարևորելով Հայաստանի Հանրապետությունում կրթության ոլորտի զարգացումը՝ տարիներ շարունակ իրականացրել է տարբեր ծրագրեր:
Այս անգամ Բանկի ղեկավարությունն անակնկալ մատուցեց Արթիկի թիվ 2 միջնակարգ դպրոցի երեխաներին:
Բանկի նախաձեռնած համակարգչային դասասենյակի նորոգման և կահավորման աշխատանքներն ավարտված են և դպրոցականները սեպտեմների 1-ը դիմավորել են նոր ու հարմարավետ դասասենյակում:
Բանկը կարևորում է հայ ազգի զավակների կրթվածության զարգացման մակարդակին նպաստող յուրաքանչյուր ծրագիր, քանի որ կայուն գիտելիքների և առաջադեմ ունակությունների շնորհիվ միայն կարելի է կերտել լուսավոր ապագա, ունենալ բարեկեցիկ կյանք, ծառայել սեփական երկրի ու ազգի շենացման հայրենանվեր գործին:

04-09-2018 12:46 3190
АРМБИЗНЕСБАНК, подчеркивая развитие образования в Республике Армения, много лет реализует различные проекты.
На этот раз руководство Банка сделало сюрприз для детей Средней школы № 2 Артика.
Завершена реконструкция и оснащение компьютерного класса, инициированного Банком, и школьников 1 сентября встретили в новом комфортном классе.
Банк придает большое значение каждой программе, содействующей развитию образования детей в Армении, поскольку можно создать светлое будущее только благодаря устойчивым знаниям и передовым навыкам, иметь благополучную жизнь, служить патриотическому делу процветания страны и нации.