Արցախբանկը՝ կարևորելով երկրի ապագա սերնդի ձևավորման և զարգացման համար բարենպաստ պայմանների ստեղծումը, աջակցում է երկրի սոցիալական և կրթական ոլորտի կայացման ծրագրերի իրականացմանը:
Վերջերս Բանկի ուշադրության կենտրոնում էր Գյումրիի թիվ 43 հիմնական դպրոցը: Ուսումնական տարվա նախօրեին Բանկի աջակցությամբ դպրոցի մի շարք դասարաններ կահավորվել են համակարգչային տեխնիկայով և դպրոցական պարագաներով:
Արցախբանկը հետևողական է իր որդեգրած կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվության քաղաքականությանը և անմասն չի մնում հայրենիքի համար կարևոր նախաձեռնություններից:

06-09-2018 13:07 4367
The Artsakh Bank, highlighting the creation of favorable conditions for the formation and development of the future generation of the country, supports the implementation of social and educational programs of the country.
Recently, the Bank has focused on Gyumri primary school # 43.On the eve of the academic year with the support of Artsakhbank, a number of classrooms in this school were furnished with computer equipment and school supplies.
The Bank is consistent in its policy of corporate social responsibility and does not ignore the important initiatives for the homeland.