13-09-2018 12:38 2549
Cascade People & Business ընկերության և Հայաստանի Մարդկային ռեսուրսների Ասոցիացիայի համատեղ ջանքերով սեպտեմբերի 28-29-ին «Արմենիա Մարիոթ» հյուրանոցում կկազմակերպվի Մարդկային ռեսուրսների կառավարմանը նվիրված 7-րդ տարածաշրջանային համաժողովը:
Այս տարի այն կկրի «Խաղային մոտեցումներ բիզնեսում կամ արագ նավարկության մրցույթ» խորագիրը:
Համաժողովը, որն արտացոլում է ոլորտի առավել առաջնային ու անհրաժեշտ հիմնահարցերը, կհյուրընկալի հատուկ հրավիրված, միջազգային ճանաչում ունեցող 25 խոսնակի՝ Հայաստանից, Ռուսաստանից, Վրաստանից, Ղրղզստանից, Ղազախստանից, ԱՄՆ-ից, Ավստրիայից, Գերմանիայից, Ֆիլիպիններից և Լեհաստանից:
Միջոցառմանը մասնակցության հայտ է ներկայացրել շուրջ 200 մասնակից՝ ավելի քան 15 երկրից: Նրանց թվում են ՄՌ ղեկավարներ, գործադիր տնօրեններ, թրեյներներ, խորհրդատուներ և այլ շահառուներ՝ տեղական ու միջազգային շուրջ 60 կազմակերպությունից:

13-09-2018 12:38 2548
With the joint efforts of Cascade People & Business and the Armenian Human Resource Association, the 7th Regional Human Resources Management Conference will be organized at Armenia Marriott Hotel on September 28-29.
This year it will feature "Game Approaches in Business or Quick navigation Competition".
The conference, which reflects the most important and essential issues in the field, will host 25 specially invited, internationally acclaimed speakers from Armenia, Russia, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, the United States, Austria, Germany, the Philippines and Poland.
About 200 participants from more than 15 countries have applied for participation in the event. Among them are HR managers, executive directors, trainers, consultants and other beneficiaries from around 60 local and international organizations.