13-09-2018 12:38 2549
Cascade People & Business ընկերության և Հայաստանի Մարդկային ռեսուրսների Ասոցիացիայի համատեղ ջանքերով սեպտեմբերի 28-29-ին «Արմենիա Մարիոթ» հյուրանոցում կկազմակերպվի Մարդկային ռեսուրսների կառավարմանը նվիրված 7-րդ տարածաշրջանային համաժողովը:
Այս տարի այն կկրի «Խաղային մոտեցումներ բիզնեսում կամ արագ նավարկության մրցույթ» խորագիրը:
Համաժողովը, որն արտացոլում է ոլորտի առավել առաջնային ու անհրաժեշտ հիմնահարցերը, կհյուրընկալի հատուկ հրավիրված, միջազգային ճանաչում ունեցող 25 խոսնակի՝ Հայաստանից, Ռուսաստանից, Վրաստանից, Ղրղզստանից, Ղազախստանից, ԱՄՆ-ից, Ավստրիայից, Գերմանիայից, Ֆիլիպիններից և Լեհաստանից:
Միջոցառմանը մասնակցության հայտ է ներկայացրել շուրջ 200 մասնակից՝ ավելի քան 15 երկրից: Նրանց թվում են ՄՌ ղեկավարներ, գործադիր տնօրեններ, թրեյներներ, խորհրդատուներ և այլ շահառուներ՝ տեղական ու միջազգային շուրջ 60 կազմակերպությունից:

С совместными усилиями Cascade People & Business и Армянской Ассоциации Человеческих Ресурсов 28-29 сентября в отеле «Армения Марриотт» будет организована 7-я Региональная конференция по управлению персоналом.
В этом году в нем будут представлены «Игровые подходы в бизнесе или конкурс быстрой навигации».
На конференции, в которой затронуты наиболее важные вопросы в этой области, примут участие 25 специально приглашенных, международно признанных ораторов из Армении, России, Грузии, Кыргызстана, Казахстана, США, Австрии, Германии, Филиппин и Польши.
Около 200 участников из более чем 15 стран подали заявку на участие в мероприятии. Среди них HR-менеджеры, исполнительные директора, тренеры, консультанты и другие бенефициары из около 60 местных и международных организаций.