19-09-2018 12:42 15638
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը IntelExpress դրամական փոխանցումների համակարգի հետհամագործակցության շրջանակներում առաջարկում է իր հաճախորդներին նվազեցված միջնորդավճարով Ռուսաստանի Դաշնություն անհասցե դրամական փոխանցումների իրականացման բացառիկ հնարավորություն։
Այսուհետ IntelExpress համակարգով դրամական միջոցների փոխանցման դեպքումՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հաճախորդների համար գործում է աննախադեպ ցածր սակագին՝ 0.9%:
Ստանալ դրամական փոխանցումներ Ռուսաստանի Դաշնությունում հնարավոր է Բինբանկի բաժանմունքներում, որն ունի ավելի քան 500 սպասարկման կետ 180 քաղաքում։
Նշված միջնորդավճարով IntelExpress համակարգի միջոցով ՌԴ փոխանցումների իրականացումն ունի մի շարք առավելություններ.
· ուղարկողի համար ցածր միջնորդավճար;
· դրամական փոխանցումների անհասցեականությունը, ինչը սպասարկման կետի ընտրության հնարավորություն է տալիս;
· փոխանցման արժույթը՝ ԱՄՆ դոլար, Եվրո, ՌԴ ռուբլի;
· դրամական փոխանցման նվազագույն սահմանաչափ սահմանված չէ;
· մեկ փոխանցման առավելագույն գումարը՝ 15,000 ԵՎՐՈ/20,000 USD/600,000 RUR:
IntelExpress դրամական փոխանցումները հասանելի կլինեն ստացողին ուղարկելուց հետո 1-5 րոպեների ընթացքում:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում IntelExpress դրամական փոխանցումների պայմանների և սակագների վերաբերյալ ավելի մանրամասն տեղեկություններ կարելի է ստանալ Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am կայքում, Միասնական տեղեկատվական ծառայության 87-87 հեռախոսահամարով:

19-09-2018 12:42 15636
VTB Bank (Armenia), within the framework of cooperation with IntelExpress money transfer system, offers its customers a unique opportunity to make money transfers without an address to Russia with reduced commissions.
From now on, for transfers of money through IntelExpress, there will be an unprecedented low tariff rate for VTB Bank (Armenia) customers - 0.9%.
You can get Money Transfers in the Russian Federation at the offices of Binbank, which has more than 500 service points in 180 cities.
The transfers to RF through the IntelExpress system with this commission have a number of advantages.
· Low commission fee for the sender;
· money transfers without an address, which gives an opportunity to choose service point;
· Transfer currency, USD, EUR, RUB;
· There is no minimum limit of money transfer;
· Maximum amount of one transfer: 15,000 EUR / 20,000 USD / 600,000 RUB
Remittances through IntelExpress will be available within 1-5 minutes after sending money to the recipient.
Detailed information on terms and tariffs of Intel Express money transfer at VTB Bank (Armenia) can be obtained at the Bank's branches at www.vtb.am, United Information Service 87-87.