19-09-2018 12:42 15638
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը IntelExpress դրամական փոխանցումների համակարգի հետհամագործակցության շրջանակներում առաջարկում է իր հաճախորդներին նվազեցված միջնորդավճարով Ռուսաստանի Դաշնություն անհասցե դրամական փոխանցումների իրականացման բացառիկ հնարավորություն։
Այսուհետ IntelExpress համակարգով դրամական միջոցների փոխանցման դեպքումՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հաճախորդների համար գործում է աննախադեպ ցածր սակագին՝ 0.9%:
Ստանալ դրամական փոխանցումներ Ռուսաստանի Դաշնությունում հնարավոր է Բինբանկի բաժանմունքներում, որն ունի ավելի քան 500 սպասարկման կետ 180 քաղաքում։
Նշված միջնորդավճարով IntelExpress համակարգի միջոցով ՌԴ փոխանցումների իրականացումն ունի մի շարք առավելություններ.
· ուղարկողի համար ցածր միջնորդավճար;
· դրամական փոխանցումների անհասցեականությունը, ինչը սպասարկման կետի ընտրության հնարավորություն է տալիս;
· փոխանցման արժույթը՝ ԱՄՆ դոլար, Եվրո, ՌԴ ռուբլի;
· դրամական փոխանցման նվազագույն սահմանաչափ սահմանված չէ;
· մեկ փոխանցման առավելագույն գումարը՝ 15,000 ԵՎՐՈ/20,000 USD/600,000 RUR:
IntelExpress դրամական փոխանցումները հասանելի կլինեն ստացողին ուղարկելուց հետո 1-5 րոպեների ընթացքում:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում IntelExpress դրամական փոխանցումների պայմանների և սակագների վերաբերյալ ավելի մանրամասն տեղեկություններ կարելի է ստանալ Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am կայքում, Միասնական տեղեկատվական ծառայության 87-87 հեռախոսահամարով:

19-09-2018 12:42 15635
Банк ВТБ (Армения) в рамках сотрудничества с системой денежных переводов IntelExpress предлагает своим клиентам уникальную возможность совершать денежные переводы без указания адреса в Россию по сниженной комиссии.
С сегодняшнего дня, для перевода денег через IntelExpress, будет действовать беспрецедентная низкая тарифная ставка для клиентов ВТБ Банка (Армения) - 0,9%.
Вы можете получить денежные переводы в Российской Федерации в офисах Бинбанка, который имеет более 500 пунктов обслуживания в 180 городах.
Переводы в РФ через систему IntelExpress по этой комиссии имеют ряд преимуществ.
• Низкая комиссия для отправителя;
• денежные переводы без указания адреса, что дает возможность выбрать пункт обслуживания;
• валюта перевода- USD, EUR, RUB;
• без минимального лимита перевода денег;
• Максимальная сумма одного перевода: 15 000 евро / 20 000 долларов США / 600 000 рублей
Денежные переводы через IntelExpress будут доступны получателю в течение 1-5 минут после отправки денег.
Подробная информация о сроках и тарифах денежных переводов через IntelExpressв банке ВТБ (Армения) можно получить в филиалах Банка, на сайте: www.vtb.am, по телефону Единой информационной службы: 87-87.