17-10-2018 13:15 2549
«Բենթլի Երևան» ՍՊԸ և «Ալեքսանդր Հոթել» ՍՊԸ լյուքս դասի ընկերությունների միջև ստորագրվել է փոխըմբռնման հուշագիր` ՀՀ-ում առաջին «Luxury Community»-ի ստեղծման համար:
«Բենթլի Երևան» ՍՊԸ-ի գործադիր տնօրեն Արտեմ Սիմոնյանը մանրամասնեց, որ փակ ակումբի յուրաքանչյուր անդամ կստանա հատուկ անդամակցության քարտ, որով կկարողանա օգտվել թե՛ ընկերության, թե՛ հյուրանոցի բարձրակարգ ծառայություններից:
Արտեմ Սիմոնյանը նշեց, որ հաճախորդները հնարավորություն կունենան տարատեսակ միջոցառումների մասնակցել, նաև կարող են այցելել գործարան, որտեղ կտեսնեն, թե ինչպես են ձեռքի աշխատանքի շնորհիվ կերտվում բարձրակարգ և շքեղ ավտոմեքենաները:
Հետագայում երկու ընկերությունների համագործակցությունը ընդլայնելու նպատակով նախատեսում են « Luxury Community»-ի անդամ դարձնել նաև այլ լյուքս դասի բերնդներին, և հաճախորդներին առաջարկել ակումբի անդամակցության էլ ավելի մեծ թվով առավելություններ:
«Ալեքսանդր Հոթել» հյուրանոցային համալիրի գործադիր տնօրեն Ժան-Դանիել Կադարսն էլ նշեց, որ երբ սկսեցին աշխատել հյուրանոցի կոնցեպետի վրա, նկատեցին, որ լյուքս դասի հարթակ առկա չէ, աջակցության կարիք ունեին, որպեսզի այդ հարթակը ստեղծվեր և զարգանար հայկական շուկայում:
Ժան Կադարսը տեղեկացրեց, որ հոկտեմբերի 19-ին լինելու է ակումբի առաջին միջոցառումը, հրավիրվելու են 2 բրենդների հաճախորդները, հանդիպումը լինելու է հյուրանոցի «Սիգար» բարում:

17-10-2018 13:15 2548
A Memorandum of Understanding was signed between "Bentley Yerevan" LLC and "Alexander Hotel" LLC of lux class for the creation of the first "Luxury Community" in Armenia.
Artem Simonyan, executive director of Bentley Yerevan Ltd., explained that every member of the closed club will get a special membership card, with which he/she will be able to use both the company’s and the hotel's high class services.
Artem Simonyan mentioned that customers will have the opportunity to take part in various events, as well as visit the factory where they will see how hand-made high-quality and luxurious cars are created.
Later on, with the aim of expanding cooperation between the two companies, they plan to make Luxury Community members other lux class brands and offer customers even greater benefits of the club membership.
Executive Director of "Alexander Hotel" Jean-Daniel Kadars noted that when they started working on the hotel concept, they noticed that there was no lux class platform, they needed support to create that platform and develop it in the Armenian market.
" Jean Kadars informed that the first event of the club will be held on October 19, the customers of 2 brands will be invited, the meeting will be at the Hotel Cigar Bar.