17-10-2018 13:15 2549
«Բենթլի Երևան» ՍՊԸ և «Ալեքսանդր Հոթել» ՍՊԸ լյուքս դասի ընկերությունների միջև ստորագրվել է փոխըմբռնման հուշագիր` ՀՀ-ում առաջին «Luxury Community»-ի ստեղծման համար:
«Բենթլի Երևան» ՍՊԸ-ի գործադիր տնօրեն Արտեմ Սիմոնյանը մանրամասնեց, որ փակ ակումբի յուրաքանչյուր անդամ կստանա հատուկ անդամակցության քարտ, որով կկարողանա օգտվել թե՛ ընկերության, թե՛ հյուրանոցի բարձրակարգ ծառայություններից:
Արտեմ Սիմոնյանը նշեց, որ հաճախորդները հնարավորություն կունենան տարատեսակ միջոցառումների մասնակցել, նաև կարող են այցելել գործարան, որտեղ կտեսնեն, թե ինչպես են ձեռքի աշխատանքի շնորհիվ կերտվում բարձրակարգ և շքեղ ավտոմեքենաները:
Հետագայում երկու ընկերությունների համագործակցությունը ընդլայնելու նպատակով նախատեսում են « Luxury Community»-ի անդամ դարձնել նաև այլ լյուքս դասի բերնդներին, և հաճախորդներին առաջարկել ակումբի անդամակցության էլ ավելի մեծ թվով առավելություններ:
«Ալեքսանդր Հոթել» հյուրանոցային համալիրի գործադիր տնօրեն Ժան-Դանիել Կադարսն էլ նշեց, որ երբ սկսեցին աշխատել հյուրանոցի կոնցեպետի վրա, նկատեցին, որ լյուքս դասի հարթակ առկա չէ, աջակցության կարիք ունեին, որպեսզի այդ հարթակը ստեղծվեր և զարգանար հայկական շուկայում:
Ժան Կադարսը տեղեկացրեց, որ հոկտեմբերի 19-ին լինելու է ակումբի առաջին միջոցառումը, հրավիրվելու են 2 բրենդների հաճախորդները, հանդիպումը լինելու է հյուրանոցի «Սիգար» բարում:

17-10-2018 13:15 2546
Был подписан Меморандум о взаимопонимании между ООО «Бентли Ереван» и ООО «Александер Отель» класса люкс для создания первого «Luxury Community» в Армении.
Артем Симонян, исполнительный директор BentleyYerevanLtd., объяснил, что каждый член закрытого клуба получит специальную карточку участника, с помощью которой он сможет пользоваться высококлассными услугами как компании, так и отеля.
Артем Симонян отметил, что у клиентов будет возможность принять участие в различных мероприятиях, а также посетить завод, где они увидят, как создаются высококачественные и роскошные автомобили ручной работы.
Позже, в целях расширения сотрудничества между двумя компаниями, они планируют сделать членами LuxuryCommunity другие бренды класса люкс и предложить клиентам еще большие преимущества от членства в клубе.
Исполнительный директор «AlexanderHotel» Жан-Даниэль Кадарс отметил, что, когда они начали работать над концепцией отеля, они заметили, что нет платформы класса люкс, нужна была поддержка для создания этой платформы и ее развития на армянском рынке.
«Жан Кадарс сообщил, что первое мероприятие в клубе состоится 19 октября, будут приглашены клиенты двух брендов, встреча состоится в баре «Сигар» отеля.