20-03-2019 12:16 6791
Evocabank-ը և TI’ME ու Pandora խանութ-սրահները ներկայացնում են միանգամից 2 համատեղ առաջարկ` Քոբրենդային նվեր քարտեր եւ TI’ME և Pandora շոփինգ քարտեր:
«Քոբրենդային նվեր քարտին կարելի է մուտքագրել ձեր նախատեսած գումարը՝ 20,000 - 1,000,000 ՀՀ դրամի սահմաններում, իսկ նվեր քարտ ստացողը քարտի գումարով կգնի իր ցանկացած բրենդային ժամացույցներն ու աքսեսուարները TI’ME և Pandora սրահներից: Նվեր քարտ կարելի է ձեռք բերել TI’ME և Pandora բոլոր կետերից՝ նորաձև գեղեցիկ փաթեթավորմամբ»:
TI’ME և Pandora շոփինգ քարտեր
Evocabank-ի և TI’ME ու Pandora խանութ-սրահների նոր նախագծի շնորհիվ այսուհետ հնարավոր է կատարել մինչև 500,000 ՀՀ դրամ ընդհանուր գումարով անսահմանափակ քանակի գնումներ 3 ամսվա ընթացքում, իսկ գումարը վճարել 2 տարվա ընթացքում՝ մաս-մաս:
«Անհրաժեշտ է պարզապես ներբեռնել EvocaTouch հավելվածը և հավելվածից օնլայն դիմել հատուկ TI’ME, Pandora վարկատեսակի: Վարկը հաստատվում է վայրկյանների ընթացքում: Հաստատումից հետո պետք է մոտենալ TI’ME կամ Pandora ցանկացած վաճառակետ և տեղում ստանալ ոճային քոբրենդային քարտը՝ վարկի գումարով», - նշում են Evocabank-ից:

20-03-2019 12:16 6792
Кобрендовая подарочная карта - желанный подарок для каждого из нас. На подарочную карту можно внести предусмотренную Вами сумму в пределах от 20,000 до 1,000,000 драмов РА, и получатель подарочной карты получит возможность с ее помощью приобрести выбранные им брендовые часы и аксессуары в салонах TI’ME и Pandora. Приобрести подарочную карту в красивой упаковке можно во всех торговых пунктах TI’ME и Pandora.
Шопинг карты TI’ME и Pandora
Благодаря новому проекту Evocabank-а и салонов- магазинов TI’ME и Pandora впредь можно совершать неограниченное количество покупок на общую сумму до 500,000 драмов РА в течение 3 месяцев, а оплатить покупку по частям в течение 2 лет.
Для этого необходимо скачать приложение EvocaTouch и посредством данного приложения отправить заяку на получение специального кредита TI’ME,Pandora. Кредит утверждается за считанные секунды. После этого необходимо зайти в торговый пункт TI’ME или Pandora и на месте получить стильную кобрендовую карту с суммой кредита. Все быстро, легко и удобно.
Как инновационный и современный банк, Evocabank постоянно представляет новые предложения, делая жизнь партнеров банка более удобной.