Օրերս Evocabank-ը կազմակերպել էր իր նոր՝ Visa Infinite քարտի շնորհանդեսը, որի ընթացքում հայտարարեց, որ այն՝
- բլոգերները,
- դերասանները,
- երգիչները,
- հաղորդավարները,
- և այլ հայտնի մարդիկ,
ովքեր իրենց ֆեյսբուքյան կամ ինստագրամյան էջում ունեն ավելի քան 20,000 հետևորդ, Visa Infinite քարտը կստանան նվեր, այսինքն` տարեկան սպասարկումը կլինի անվճար: Նրանք նաև ավտոմատ կդառնան Evocabank-ի VIP հաճախորդ և անվճար կսպասարկվեն Գլխամասում գտնվող VIP ZONE-ում:
Քարտը ստանալու համար պետք է լրացնել օնլայն հայտ EvocaTOUCH հավելվածի միջոցով՝ ունենալով միայն անձնագիր և հանրային ծառայության համարանիշ կամ նույնականացման քարտ։ Անհրաժեշտ տեղեկատվության հետ մեկտեղ պետք է նշել նաև սոցիալական ցանցի այն անձնական էջի հղումը, որն ունի ավելի քան 20,000 հետևորդ։ Evocabank-ի թիմը 3 աշխատանքային օրվա ընթացքում կզանգահարի Ձեզ և կհրավիրի Evocabank-ի Գլխամաս՝ ստանալու Ձեր Visa Infinite-ը՝ Visa քարտերի ամենաբարձր դասի քարտը, որը տալիս է բազմաթիվ արտոնություններ ոչ միայն Հայաստանում, այլև ամբողջ աշխարհում:
Evocabank-ը, որպես mobile-first բանկ, առաջին և միակ բանկն է Հայաստանում, որը նման առաջարկով է հանդես գալիս՝ կրկին անգամ ապացուցելով, որ այն ժամանակակից է, նորարար, երիտասարդական և, իհարկե, տարբերվող:
*Առաջարկը գործում է միայն ճանաչված անձանց դեպքում։ Առաջարկից չեն կարող օգտվել իրավաբանական անձինք, օնլայն առևտրի, տեղեկատվական կամ հումորային էջերը և այլն:
*Քարտի տրման հաստատումը կատարվում է Evocabank-ի կողմից՝ հաշվի առնելով Բանկի ռազմավարությունը: Քարտի դիմումը կարող է չհաստատվել Բանկի չափանիշներին չհամապատասխանելու դեպքում:

Evoca Visa Infinite cards will be free for those influencers with more than 20.000 followers.
Recently, Evocabank has organized a presentation of its new Visa Infinite card, during which it announced, that those։
bloggers,
actors,
singers,
announcers or TV Hosts,
and other famous people,
who have more than 20,000 followers on their Facebook or Instagram pages, can get Visa Infinite card for free, without any annual service fee. They will also automatically become Evocabank’s VIP customers, and will be served in the Bank’s VIP Zone without any charge.
To get the card, one should fill in an online application via EvocaTOUCH app, having nearby only a passport and the public service number or the identification card. Along with the necessary information, one should also mention the link to his or her personal social network page, which has more than 20,000 followers. Evocabank's team will contact you during 3 working days and invite you to our Head office to present you your Visa Infinite premium card, which provides many benefits not only in Armenia, but also worldwide.
As a mobile-first bank, Evocabank is the first and only bank to make such an offer, once again proving that it is modern, innovative, young and certainly different.
* The offer is valid only for famous people. The offer cannot be used by legal entities, online shopping pages, information or humorous pages, etc...
* The approval of the card issuance is made by Evocabank, taking into consideration the Bank's strategy. The card application may be rejected if it doesn’t comply with the Bank's standards.