«Մոսկովյան հիփոթեքային գործակալություն» բանկը գործարկել է երկու նոր սպառողական վարկը. «Կանխիկ» և «Վերաֆինանսավորում», փոխանցում է Banki.ru-ն:
Ծրագրերը թույլ են տալիս ստանալ տարեկան 15 տոկոսադրույքով 50 հազարից մինչև 1 մլն ռուբլի գումարային միջոցներ: Վարկի ժամկետը սահմանափակվում է երեք տարով, իսկ մինչև 500 հազար ռուբլի վարկի ձևակերպման դեպքում՝ երկու տարով:
Գրավ, երաշխիք և անձնական ապահովագրություն չի պահանջվում:
««Կանխիկ» վարկը հասանելի է ցանկացած նպատակի համար, իսկ «Վերաֆինանսավորում» ծրագիրը թույլ է տալիս մարել սպառողներական վարկերն այլ բանկերում, միևնույն ժամանակ, սկսած պայմանագրի կնքման օրվանից մինչև միջոցների նպատակային օգտագործման հաստատման պահը տոկոսադրույքը բարձրացվելու է 3 տոկոսային կետով», - մեկնաբանել է Banki.ru-ի վարկային պրոդուկտների գծով առաջատար փորձագետ Անաստասիա Բելիկը:

05-02-2018 15:22 5668
Московское ипотечное агентство запускает два новых потребительских кредита «Наличный» и «Рефинансирование», передает Banki.ru.
Программы позволяют получать от 50 000 до 1 миллиона рублей в год с 15-процентной ставкой. Срок кредита три года, а до 500 тысяч рублей - два года.
Залог, гарантия и личное страхование не требуются.
Кредит «Наличный» доступен для любых целей, а программа «Рефинансирование» позволяет погасить потребительские кредиты в других банках, с даты подписания контракта до момента утверждения целевого использования процентная ставка увеличится на 3 процентных пункта », - комментирует Анастасия Белик, ведущий специалист по кредитным продуктам Banki.ru.